Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The sims 2


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj! Lidi pořídil jsem si Simse 2 na PSP ,ale nevím co mám dělat u té blbé benzínky hned na začátku hry. Nikde k tomu nemůžu najít ani návod o co go.... Nemůžete mi někdo píchnout? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Guest Anonymous

U té benzinky musíš mluvit s policajtem, kterej po tobě bude chtít koblihy, pak musíš jít za Mambou, s tou se pohádat a ona ti řekne, že ty koblihy jsou na záchodě v koši. Koblihy musíš vyndat a dát je policajtovi a ten ti nabídne možnost, že tě odveze autem do nového bydliště - baráku, kterej musíš koupit od Belly. To je zatím vše. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
U té benzinky musíš mluvit s policajtem, kterej po tobě bude chtít koblihy, pak musíš jít za Mambou, s tou se pohádat a ona ti řekne, že ty koblihy jsou na záchodě v koši. Koblihy musíš vyndat a dát je policajtovi a ten ti nabídne možnost, že tě odveze autem do nového bydliště - baráku, kterej musíš koupit od Belly. To je zatím vše. :D

Jupíííííííííííííí díky moc konečně jsem se dostal od začátku děkuji ti za návod mohl by ho někdo sepsat kompletně mno a jinak až zase nebudu vědět hned jak dál tak napíšu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl ten duch u tebe doma ? nejak si nemuzu zapamatovat jmena ... jeden se dal vypudit tak ze jsi nasel jeho hrob a druhy ze tam byla jeho baba ci co ... presny postup jsem zapomnel ale behem rani na to prijdes ... spis me to prislo samo behem hrani :D

Mno dělám to už tak pět hodin a furt nevím :( Tak nechce mně to někdo říct jaká baba a kde je ten hrob?! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Guest Anonymous

Musíš mluvit i s tou ženskou a jejím manželem (mluvit a ne se hádat). Potom musíš mít možnost najít tajemství, kterým otevřeš dveře, kde je schovaný Gimi. Pokud tam nemáš možnost, abys otevřel tu skříň a našel tajemství, tak se podívej do úkolů, jestli máš všechny splněný. Já jsem musela mluvit s tím jejím manželem a pak i s tou ženskou a myslím, že jako poslední možnost, abys mohl otevřít ty dveře je, abys ses pohádal s tou ženskou a ona ti prozradí tajemství. (Myslím, že na tu skříň musíš mít příkaz - EXAMINE - ale nejsem si tím úplně jistá. Simsy jsem už dlouho nehrála, ale zase se na ně chystám). :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

hral uz nekdo to sims 2 pets???ja jenom ze teda me ty psp simsy nenadchli pac nak se mi nezda ze by to melo se simsama neco spolecnyho...udali z toho arkadovku...tak se chci zeptat jestli ty pets sou ty NORMALNI simsy....a ne zadny behani po meste a plneni ukolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu