Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The sims 2


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
jaktoze udelali PETS jako naprosto odlisne vypadajici hru :D

to by se melo nekde napsat velkejma cervenejma pismenama...

pac ja stahnul the sims 2 a jelikoz je to arkada tak me to moc nebavilo a clovek automaticky predpoklada, ze takovy budou i TS PETS ...

mrte narez :D

pets pro psp je nehratelna slatanina ... the sims 2 byly peckove ... proste originalni , inteligentni ... fakt me to chytlo. Ale je to vec nazoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Já už si to moc nepamatuju, ale něco je na hřbitově, pak v té hospodě, pak v baru (jak tam jsou ty krávy), pak naproti v té bedně a něco má být i v knihovně. Aby ses mohl teleportovat k doktorovi, tak musíš na tý vojenský základně udělat test a dostaneš tam přístroj na teleportování a on tě tam pak dovede (jestli teda myslíš tohle). Ale já anglicky neumím a dělala jsem ho víckrát, ale udělat jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už si to moc nepamatuju, ale něco je na hřbitově, pak v té hospodě, pak v baru (jak tam jsou ty krávy), pak naproti v té bedně a něco má být i v knihovně. Aby ses mohl teleportovat k doktorovi, tak musíš na tý vojenský základně udělat test a dostaneš tam přístroj na teleportování a on tě tam pak dovede (jestli teda myslíš tohle). Ale já anglicky neumím a dělala jsem ho víckrát, ale udělat jde.

prowim ta no som nechtiac vymazal save ale nasiel som este vp takze ak by si mohol kukni sa mi nato,tu mas na moj save link:

http://rapidshare.com/files/265552110/ULUS10031.rar

a ak by si mi nevedel pomoct tak mam este jeden quest ktori nemozem splnit celi nazov je: Retrieve the will from the library je to nieco ze nacitanie pride v klniznici alebo take daco ale neviem co mam robit,vrela vdaka za pomoc a trpezlivost somnou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jedna noha byla určitě v té hospodě (jestli si to teda nepletu s rukou) místo nohy od stolu, myslím hned napravo, když tam vejdeš, jedna končetina byla určitě v té knihovně - jako stojan od větráku, nějaká končetina byla na hřbitově. Ale když toho tvýho Sima Isaac posílá pryč, tak mu dá nějaký přístroj a ten mu má pomoc při hledání částí těla - docela morbidní záležitost. Zkus ho najít v batohu.

EDIT: Zkus si tady na fóru zadat do vyhledávání The Sims 2 a musíš tady vyšťourat tohle téma, protože mě tady radil Glutton a bylo to dost srozumitelně popsaný (alespoň některý části). Jestli už to někdo nevymazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skusal som to najist ale asi to uz zmazali :(,a ja ti teraz napisem kde som co nasiel:

1.jednu vec som nasiel na tom cintorine.

2.Druhu vec som nasiel v tej krcme (bar hospoda) na zachodoch (samizda zenskych)

3.tretiu vec som nasiel u tej predavacky v tej jej skrinke (farba je cervena)

4.asi vtej knihovne

a prosim ta zmienila si sa o nejakom pristroji co mi ch pomaha vyhladavat tie koncatiny,neni to nahodou toto?

http://img188.imageshack.us/img188/7925/beznzvumqs.jpg

ta vec je v pravom dolnom rohu a ak je to ono tak ako sa stym naraba?

Dik za rady a vazne som tu temu nenasiel :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze som nato prisiel ako sa tym robi a som to uz aj nasiel velmi krasne ty dakujem za spolupracu bez teba by som to nenasiel nikdy :) dakujem este raz :),nech sa ty dari :).Zatial papa Iann 09 :)

A este som zabudol ze keby som daco este potreboval pomct ohladom tejto hry tak sa ti ozvem, dam vediet ked ju prejdem :) ahoj zatial ;0>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauko potrebujem zasa pomoct som v division 47 a som v labolatorium a tam idem do taj ulicky a tam je daaki vytah tak tam idem potom pojdem dalej a uplne na konci je pocitat a som tam mal dat to heslo tak som ho tam dal a som splnel tim daaki quest a teraz mam spravit teleport alebo take daco ale neviem ako som za tym pocutacom ale tam je strasne vela moznosti a ja im nechapem oco tam vlastne bezi mozes mi poradit ako mam dalej postupovat?

A este ked som splnil ten quest tak mimzavolal samizda issac ci ako sa vola ten typek z paradi place.Dik za radi.

a celi nazov questu znie: Pass the teleport computer's identity test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ne neni to jako na PC verze na PSP je pojata spis jako adventura s prvky RPG (vylepsovani logiky,kreativita atd...jak sme zvykli z PC verze) ale me osobne bavila hodne. Min uz me bavilo The Sims:Pets to je podle me totalni blbost a Castaway je zase dobry protoze se da uz i stavet.Takze urcite ti doporucim zkusit ale upozornuju ze ne kazdyho to bavilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu