Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi


Pablo15

Otázka

Ahoj kluci koukal jsem ale nenašel jsem je tu o wifi hodně!! Tak se nezlobte že jsem založil new topic! Mam problém! Když už v PSP nastavim IP všechno jak jsem tu našel tak to poslední dvě mi dělá staristi nějak secondary DNS a to dole DNS . To nevim co tam mam zadat za číslo a Když test projde tak jdu na net a tam mi to když chci jít na stránku tak to napíše: Communication with the server failed. A DNS error has occurred.(80410410) Please poraďte jsem bezmocná lama a celej den čekám na Dutche! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj kluci koukal jsem ale nenašel jsem je tu o wifi hodně!! Tak se nezlobte že jsem založil new topic! Mam problém! Když už v PSP nastavim IP všechno jak jsem tu našel tak to poslední dvě mi dělá staristi nějak secondary DNS a to dole DNS . To nevim co tam mam zadat za číslo a Když test projde tak jdu na net a tam mi to když chci jít na stránku tak to napíše: Communication with the server failed. A DNS error has occurred.(80410410) Please poraďte jsem bezmocná lama a celej den čekám na Dutche! :wink:

No nevim udkud taháš internet .. estli z routeru nebo z pc pomoci wifiklice .. ale koukni se napr na Pc jak to mas nastaveny :) sitova pripojeni > prave tlacitko > vlastnosti > uplne dole voknu protokol site internet (TCP/IP) a tam dole mas ty DNSka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu