Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP ve škole. Jaké s tím máte zkušenosti?


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já PSP do školy nosim, i když s tím mám hodně špatné skušenosti. Nejdřív mi prasknul kvuli jednomu kryplovi display, protoýže on to strčil omylem pod židli a já si na ní sednul a potom jsem kuli hraní na PSP dostal z 2 chování takže taky nic moc.Stejně vesele pařim dál :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ja nosim PSP do skoly denne, taky sedim v posledni lavici a nemuzu si stezovat, proparim vetsinu hodin a nekdy i s nabijeckou ve zdi...parkrat jsme s kamosem parili hry po wifi a oba jsme meli nabijecku v dvojte zasuvce na zadni zdi xD ucitelky to nejak nevnimaji, je jim to jedno ae na znamkach to poznat jde xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já sedím úplně vzádu v levo u okna a prede mnou je veeeliká hlava a ucitelka na mne moc nevidí xD ale,zatím jsem jeste nezkousel hrat v lavici a z moji minuly tridy jsme meli 5 PSPecek z 17ti lidi a me pspcko bylo na masky pusky asi 2roky sem ho tam nosil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosim do školy NTB + PSP takže mám o zábavu postaráno.

na NTB pařim Burnout Paradise a Left4Dead 2 a nebo jsem na netu a na PSP hraju a jsem na netu taky a kukám na filmy a mám sluchátka .....

učitelky to vůbec nezajímá hlavně že je klid ale pak ty známky z testu atd... jsou otřesnýýýý.....

1.Nesockují protože cca.15 lidí ze třídy má PSP (z toho cca.3 holky)

2.Kdyby mi to polili štávou tak by dostali 3 rychlý rány do ksichtu

3.Učitelé budto sedí v katedře nebo chodí u tabule,po třídě jenom u testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP do školy nosím občas:

1. hraju většinou o přestávkách Tekkena se spolužákem a nikomu nepučuju

2. o hodinách většinou pujčuju (zájem má jen jeden člověk, neni to debil), protože mam notes+si pisu zapisky:)

3. zatim žádnej problém

PS: sem na gymplu, takže jsou tam docela inteligentní lidé:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

1)uz nikdo nesockuje

2) driv sem na PSP skoro nehral a rikali mi zavyslak ted parim o dost casteji a nic nerikaji :D:D

3)Obcas ho pujcim, ale jenom DOBRYM kamaradum.

4)Jak by me nekdo neco udelal tak by dostal takovou drzkovou ze by ho vlastni mama nepoznala :D:D:DD

5) v hodinach ucitele celkem chodi ale ja ho vzdycky hodim pod lavici na chvilku udelam jako ze pisu a pak pokracuju v parbicce :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem z PSP obšlehl písemku v češtině:-D Sice to asi není lepší než tahák,ale je to přehlednější a je to podsvícený;-) Ale zase na to může přijít;-)

Jinak na PSP hraju ve škole jen v nezáživných předmětech jako matematika,stroje a zařízení,hrál bych i v ájině,ale z tý maturuju;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho nosím do školy... Hraju o hodinách jen u učitelů, u kterých vím že si to můžu dovolit :D Vlastně spíš hrajem s kámošema po WiFi (třeba FiFu 10, Soul Calibur, Tekken a všechny takový blbosti co se dají hrát po WiFi) o peníze :D...

Dřív jsem pujčoval PSP všem, ale po chvilce mě to omrzelo když mi začli vrzat tlačítka (nic strašnýho) :D... A tak jsem si vymyslel že mi někdo zkurvil tlačítko R, takže nikomu už nepujčuji! :D Jinak u nás ve třídě to má asi 5 kluků :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu