Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP ve škole. Jaké s tím máte zkušenosti?


AlexXx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

nosim PSP tak 2x 3x do tydne hraju jen o prestavkach s kamosem hrajem multak a game sharing takze ok, v hodine ne protoze naši učitele jsou strašni chodi jak kreteni ,jako ve třide lidi sockujou dost ale neni to strasny pučuju ho jen mim nej. kamošum a kdyby mi na PSP nekdo vylil limonadu tak bych zmlatil tak že by to nepřežil :D:D:D a když lidi sockujou moc tak řeknu dete do pi.e všichni a je to ok , jednou se u nas ukradl mobil a proto kdys si teda beru PSP do skoly tak ho mam v zazipsovany kapse a davam na nej pozor jako oko v hlave

:psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp: :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé 1. psp sem nosil pořád a všude ale.. za

A.. sOckovali skoro všichni (pučoval sdem jen kamradkám kterese mi libili :D:D) a kamosum:D (ne ty se mi nelibili:D)

B...učitele bylyjak ktery a v jak ktery ucebne zeo:D:D ale vetsinous em paril o pryrodak frajinu obcas o deják a zemák::D

C.. stalo se mi ze nekomzu spadloa zalezelo jke bylo psp a kdo to byl ale vetsinou me to nejak nesralu bylo to Fatko v robusnim hlinikovym obalu

ale dřive kdyz psp jen tak nekdo nemel cena cca 10k tk sem byl nekdo:D:D:D:D dnes to ma kdejakej 1.cek:D i já:d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja do school psp beru to jo ale ja si sednu na stul a hned vsichni si sednou ke mne a cumej pres ramena jak d*lini a jednou sem zacal hrat o hodinu(God of War) a moje spoluzacka rikala juj to je tak sadistická hra tak sem se gebil tak ze me uca poslala za dvere no tak sem aspon hral na chodbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ve skole mi ho 2 krat ukradli a trikrát jsem ho tam ztratil , to znamená ze to je moje 5 ne 7 psp takze si je kupuju furt dookola bo to je uplne nadupana konzolka, normalne to si muzete dat aji do kapsy vedeli ste to ? :D:D:D:D:D to je uplne styl !!!! Jo a chapete ty hry tam normalne tam se na tom hrajou hry aji !§! :D:D:D psychooooooooooo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Ja hi beru skoro furt a už jenom za důvodem abych nasral učitelky protože se všichni nesnášíme , kdyby mi ho někdo jenom škrábnul tak už letí z okna ven :D a když chce nekdo zahrát tak to půjčuju jen dobrejm kámošům a o hodinu si ho když teda nechci pařit dávám do třídní skříňky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ho nosim skoro furt kdyz na to nezapomenu

1) hlouček krténů co čumej me nesere ja na ně seru

2) pučuju jenom nej kamosovi střídáme si to v lavici

3) na učitele seru kdyz řekne dej to na stůl tak řeknu ne! nemam čas hraju

4) kdyby mi to někdo skurvil tak dostane tak po tlamě že druhej den nepříde do školy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si beru PSP do školy každý den xD

Sedím v první lavici a ikdyž se to zdá divný,tak mi to tam vyhovuje. Nikdo totiž nepočítá s tím,že bych mohl pařit PSP v první lavici,proto mě ještě nikdo nenačapatal a v hodinách se jen blbě tlemím a hraju dál. Horší to bylo když se kamoš ve výtvarce houpal na židli a převrátil celou lavici,tudíž mi spadlo PSP a navíc se na něj vylil kelímek s vodou od temper,naštěstí jen tak okrajem,takže PSP je v pohodě :) Jinak kámoši nesomrujou,někdy jim to půjčím rád,když už nemám náladu pařit xP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím mám špatné zkušenosti. Jednoho dne mi ho ukradli, nechal jsem ho v učebně, když jsem se tam za 5 minut vrátil PSP bylo pryč. Takže jestli PSP nosíte do školy, vždycky dejte pozor jestli ho máte u sebe. Ale to platí i o mobilu, iPodu a podobných hračkách, že.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vytáhnu PSP z tašky hned celá třída si stoupne kolem mě a jde tam slyšet samý pučíš ?? xD po chvíli je to žebrání přestane bavit a odejdou a řikaj ze závisti že psp je pi****na

joo to znam taky :roll::cheesygrin: ...ale jinak jsi si ve škole v klidu hraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ho nosim skoro furt kdyz na to nezapomenu

1) hlouček krténů co čumej me nesere ja na ně seru

2) pučuju jenom nej kamosovi střídáme si to v lavici

3) na učitele seru kdyz řekne dej to na stůl tak řeknu ne! nemam čas hraju

4) kdyby mi to někdo skurvil tak dostane tak po tlamě že druhej den nepříde do školy

ty na to jdes pekne razne to se mi liby:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu