Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox audio =Za vyreseni nabizim 500crd=


BioToXx_

Otázka

Zdravim tak uz konecne mam napojene xko do PC monitoru ale resim tady dalsi docela zavazny problem... :? mam tyhle bedny http://www.mobilagency.cz/mobilni-telefony-prodej.php?II=621

a nevim jak do nich zavest zvuk... maji vstup pouze na subwoferu a ten je na ten hlavni kabel a pak na reprakach je jenom na sluchatka a mikrofon.Nevim si rady prosim poradte... Kdo mi pomuze a vyresi to a pojede mi zvuk tak mu poslu 500 crd... Diky vsem za snahu a pomoc ! :blink:vbimghost.php?do=displayimg&imgid=3371vbimghost.php?do=displayimg&imgid=3371

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim tak uz konecne mam napojene xko do PC monitoru ale resim tady dalsi docela zavazny problem... :? mam tyhle bedny http://www.mobilagency.cz/mobilni-telefony-prodej.php?II=621

a nevim jak do nich zavest zvuk... maji vstup pouze na subwoferu a ten je na ten hlavni kabel a pak na reprakach je jenom na sluchatka a mikrofon.Nevim si rady prosim poradte... Kdo mi pomuze a vyresi to a pojede mi zvuk tak mu poslu 500 crd... Diky vsem za snahu a pomoc ! :blink:vbimghost.php?do=displayimg&imgid=3371vbimghost.php?do=displayimg&imgid=3371

musis si koupit pripojkü na cinche vypada to tak ze to ma vstup na 2 cinche z vga kabelu a vystup ma chinch do subwoferu mam to taky takhle reseny a funguje to skvele :) stoji to okolo 50kc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
musis si koupit pripojkü na cinche vypada to tak ze to ma vstup na 2 cinche z vga kabelu a vystup ma chinch do subwoferu mam to taky takhle reseny a funguje to skvele :) stoji to okolo 50kc :)

No jo ale u mych repraku to nebude asi jen tak jednoduchy... sou to stary srace maji jenom jeden takovej podivnej vstup... a pak uz jenom na bednach je na sluchatka a mikrofon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co nechápeš na tom že vypojíš 3,5mm jack ze zvukovku v kompu a zapojíš jej do redukce samice jack 3,5mm na 2x cinch levý a pravý reprák, banánky na kabelu boxe červený a bílý.

Ono to tak de ?? Ja myslel ze ne protoze muj otec mi vtloukal do hlavy ze to tak nepujde,kvuli nakymu odporu nebo co stejne sem ho vubec nechapal... :)njn xbox je pro nej novinka ale diky moc za vyreseni obou dvoum posilam 500 crds :bash:

EDIT : Nejsem zrovna technik :cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu