Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Repasovane NDS


pho

Recommended Posts

Z druhé ruky - aukro.cz (chce to koukat na fotky, případně si nechat prodejcem klidně udělat lepší, abys viděl opotřebování)

Z druhé ruku - tohle fórum (stejná situace jako na aukru, jen s tím rozdílem, že mám pocit, že obecně tady jsou věci o fous dražší než na aukru, ale jenom o fous a ne vždy!)

Repas - prodejher.cz (mají tam dsko docela levně, dost lidí na tomhle fóru na ně nadává, přiznejme si na rovinu, že někteří neprávem, pár lidí zase tenhle obchod chválí)

Repas - dealextreme.com (jestli ti nevadi, že je to na druhém konci světa, pak jejich repasy vypadají jako nové, není tam problém, cena je bezkonkurenční a doba dodání taky není nijak extra dlouhá)

Slyšel jsem ještě o pár dalších stránkách, ale cenově na tom nebyly tak výhodně jako tyhle. Rozhodnutí je na tobě. Za sebe můžu říct, že na prodejher.cz jsme doma nakupovali jednou a v pohodě (ale nové zboží). Z dealextreme.com jsem si nechal poslat dsko já a jsem spokojen. Na aukru obchoduju už roky a opravdu nekvalitní obchod, se kterým bych nebyl spokojen, se mi ještě nestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z druhé ruky - aukro.cz (chce to koukat na fotky, případně si nechat prodejcem klidně udělat lepší, abys viděl opotřebování)

Z druhé ruku - tohle fórum (stejná situace jako na aukru, jen s tím rozdílem, že mám pocit, že obecně tady jsou věci o fous dražší než na aukru, ale jenom o fous a ne vždy!)

Repas - prodejher.cz (mají tam dsko docela levně, dost lidí na tomhle fóru na ně nadává, přiznejme si na rovinu, že někteří neprávem, pár lidí zase tenhle obchod chválí)

Repas - dealextreme.com (jestli ti nevadi, že je to na druhém konci světa, pak jejich repasy vypadají jako nové, není tam problém, cena je bezkonkurenční a doba dodání taky není nijak extra dlouhá)

Slyšel jsem ještě o pár dalších stránkách, ale cenově na tom nebyly tak výhodně jako tyhle. Rozhodnutí je na tobě. Za sebe můžu říct, že na prodejher.cz jsme doma nakupovali jednou a v pohodě (ale nové zboží). Z dealextreme.com jsem si nechal poslat dsko já a jsem spokojen. Na aukru obchoduju už roky a opravdu nekvalitní obchod, se kterým bych nebyl spokojen, se mi ještě nestal.

Ok, asi to risknu pres dealextreme. BTW co k tomu priobjednat, abych mohl hrat hry z pameti, nacerno? Vzal bych to smahem, kdyz uz to tam budu porizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe můžu říct, že na prodejher.cz jsme doma nakupovali jednou a v pohodě (ale nové zboží). Z dealextreme.com jsem si nechal poslat dsko já a jsem spokojen. Na aukru obchoduju už roky a opravdu nekvalitní obchod, se kterým bych nebyl spokojen, se mi ještě nestal.

Dovolim si mensi OT.

1) u prodejher.cz jsi neco nekdy reklamoval? Ne? Tak pak nemuzes zpochybnovat vypovedi uzivatelu zde na foru, jelikoz nikdo nenadaval na dodani atp., ale reklamace je tam nemozna a jakmile je jakykoliv problem, prestavaji komunikovat a stavi ti bariery (normalne te zabanuji) - ne, to neni vtip. Coz je dost neseriozni jednani. Uz dost divne je, ze na sebe neuvadi ani zadny mobil, ci jiny kontakt nez e-mail - kdo to videl u jineho seriozniho eshopu (alza, czc...), dejte vedet.

2) to jsi toho asi moc na aukru nekoupil, jelikoz naopak kolem sebe mam lidi, co tam nakupovali 3x a 1x se z toho spalili (prodejce nic neposlal, penize si nechal atp.) - ne, nezvelicuju, osobne neznam nikoho, kdo by s aukrem problemy nemel, podvodniky se to tam proste jen hemzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru mám realizovaných přes 200 obchodů, většinou elektronika, nejvíce mobily, pc komponenty, ale i pda, nebo notebooky. Holt musíš umět si i vybírat, co a od koho kupuješ.

Na prodejiher jsem nereklamoval. Zpochybňuju výpovědi některých lidí, co si stěžovali, že je to na hovno obchod, protože dostali ban po té, co napsali to či ono. Tedy oni nikdy také nereklamovali. A popravdě styl jednání některých ldí je takový, že se tomu banu nedivím. Pochybné reklamace nezpochybňuju, ale těch je tak 1 až 2 na celé straně toho "legendárního" topicu tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdlajs DSTT... DSTT je jedna z tech nejlevnejsich spolu s EDGE ktera je uz o trochu drazsi ale bejt tebou tak bych investoval misto DSTT uz teda radsi do EDGE.. ja jsem si obednal z DX Acecard 2 je to jedna z tech nejlepsich ale asi ne nejmodernejsi to fakt nevim... Ale je dobra podporuje plno her a malo kdy se stane ze by nejaka na ni nesla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu někdě psal, stačí se kouknout. V dnešní době je nejlepší nejspíše CycloDS, ale také nejdražší, takže pokud máš pár stovek navíc, běž do ní a neprohloupíš. Pokud ovšem chceš ne tak drahou kartu, něco ve stylu cena/výkon, tak ber Acekard2. Je celkem rychlá, podporuje SDHC(můžeš do ní vrazit pamětovky s pamětí větší jak 2gb), a jsou na ní vydávané FW(originální od výrobců nebo Akaio). Na aukru ji máš za cca 370Kč, což není tolik.

Add. DSTT, já osobně nedoporučuju, když jsem se probíral různými fóry(ve smyslu fórum, né fór :)), ať už českými nebo zahraničními, tak s ní byli často problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vyloženě na 100% nebudeš kupovat DSi, tak vem verzi bez "i".

Co se týče fake karty. Asi největší rozšíření fake karet je u DSTT, u firmy Acekard jsem žádnou fake kartu nikdy neviděl a ani jsem o ní neslyšel.

Na DSi to kupovat nebudu... ani nemam paru, kolik to stoji... Nicmene budou hry na DSi kompatibilni i s DS lite?

O kolik je vetsi displej na DSi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry, které nebudou podporovat kamerku, tak teoreticky budou kompatibilní s NDSL, ale neboj se, kdyby dělali hry jen na NDSi, tak jdou sami proti sobě, jelikož si zas tolik lidí nové "íčko" kupovat nebude kvůli absenci Slotu 2.

NDSi má o 17% větší displeje - viz topic Pro začátečníky NDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry, které nebudou podporovat kamerku, tak teoreticky budou kompatibilní s NDSL, ale neboj se, kdyby dělali hry jen na NDSi, tak jdou sami proti sobě, jelikož si zas tolik lidí nové "íčko" kupovat nebude kvůli absenci Slotu 2.

NDSi má o 17% větší displeje - viz topic Pro začátečníky NDS

jj, to jsem se docetl, ale protoze nemam predstavu, jak velky displej ma DS Lite, tak mi tohle nic nerekne... Jake jsou rozmery v metickem systemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu