Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nike+ Ipod a vše kolem něj.


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak, dnes sem všechno zjistil.Ty Zoom Start+ 2009 jsou spíše na běhání na stadion, ale jsou super.Já budu spíše běhat po cyklistických tratích.Rozhoduji se mezi Nike Air Span+ 6 a Nike Air Pegasus+ 25 nebo Nike Air Pegasus+ 25 ESC(takové tvrdší na Zimu).Máte někdo tyhle boty?Rád bych se podělil s vašimi názory.

Ok tak už jsem vše pořešil.Koupil jsem Pegasus+ 25.Chip mám a Ipod mám mít dnes.:)Napadlo mě, že bychom mohli udělat seznam běžců a dát si třeba měsíční závod.Co vy na to?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nano 4th gen. blue 8GB

Souhlas...

Dík, že se aspoň někdo zapojil.:)Takže tě připíšu a až bychom byli aspoň 3, tak bychom to mohli rozjet.:)Jeětš sem se chtěl zeptat, je to dobré když to máte v tom obalu na ruku?Jsou na i trycka a tak.Nemáte z tím taky někdo zkušenost?:roll:

btw: ještě ho nakonec nemám.Doufám, že dojde v pondělí.Stačí když napíšu do seznamu běžců jen nick zde a na Nike+ ne?Nebo jestli chcete ještě něco, tak si řekněte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si asi ten senzor kupovat nebudu protože jeden muj kamarad to ma a rika ze to vubec nemeri presne pocet ubehnutych km. Clovek si tam musi nastavit jak ma asi dlouhy jeden krok no a od toho se to počítá, když třeba člověk udělá menší krok a nebo na opak větší tak už to neměří přesně. Možná uvažuji o koupi hodinek které měří přesně kolik člověk uběhl km je to přes satalit tak je to nejpresnější co může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si asi ten senzor kupovat nebudu protože jeden muj kamarad to ma a rika ze to vubec nemeri presne pocet ubehnutych km. Clovek si tam musi nastavit jak ma asi dlouhy jeden krok no a od toho se to počítá, když třeba člověk udělá menší krok a nebo na opak větší tak už to neměří přesně. Možná uvažuji o koupi hodinek které měří přesně kolik člověk uběhl km je to přes satalit tak je to nejpresnější co může být.

Nic takového tam nenestavuješ, sice tam nějáké odchylky jsou, ale zas tak hrozné to není...

Jeětš sem se chtěl zeptat, je to dobré když to máte v tom obalu na ruku?

Je to super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Jo jeste jsem se chtěl zeptat. Když už to zkalibruju ten senzor s přímačem. Můžu třeba posléze menit polohu přímače. Například mam ipod na paži nebo v kapse. Jestli to nebude vadit jestli to nebude nějak zkreslovat?

nevadí iPOD můžeš mít třeba kdekoliv, rozhodující je chip na botě či v botě...

je někde založenej challenge????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevadí iPOD můžeš mít třeba kdekoliv, rozhodující je chip na botě či v botě...

je někde založenej challenge????

Jen jeste upresnim jednu podrobnost :)

Senzor je potreba mit nahoru s logem. Jinak ipod neprijima.

Mel jsem senzor v ponozce a zachitaval 50% pohybu. Po presunuti na botu vse ok. ;)

Jinak nechysta se dalsi CF Challange? :) Treba od 15.7.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu