Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nike+ Ipod a vše kolem něj.


AlexXx

Recommended Posts

myslíte že má cenu to kupovat?sice ted nemam penize ale urcite bych sehnal kdyz uz mam ten nano

jenom nevim jestli bych to vyuzil taky 900,- neni nejmin,navic ja vubec nebeham tak nevim.

a jeste se chci zeptat jestli to taky nekdy konci,abych si nekoupil senzor a za mesic by skoncila cela akce.

dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

myslíte že má cenu to kupovat?sice ted nemam penize ale urcite bych sehnal kdyz uz mam ten nano

jenom nevim jestli bych to vyuzil taky 900,- neni nejmin,navic ja vubec nebeham tak nevim.

a jeste se chci zeptat jestli to taky nekdy konci,abych si nekoupil senzor a za mesic by skoncila cela akce.

dekuju

hmm muzu se jen zeptat jaka akce? :D Nike+ funguje uz nejmin 2 roky. A challange mas jen jako "turnaj" mezi nekolika lidmi a ne jako jednorazovi zavod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj. Včera jsem si koupila sensor s přijímačem a nové boty nike( ale né +). Připevnila jsem sensor na botu do kapsičky a iPod mi pořád píše: Ipod nezjistil čidlo. Zkoušela jsem kalibrovat,chodila venku jak blbec a furt nic. :bann:Už nevím co s tím! poradíte prosím?:bash::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Včera jsem si koupila sensor s přijímačem a nové boty nike( ale né +). Připevnila jsem sensor na botu do kapsičky a iPod mi pořád píše: Ipod nezjistil čidlo. Zkoušela jsem kalibrovat,chodila venku jak blbec a furt nic. :bann:Už nevím co s tím! poradíte prosím?:bash::cry:

vem to do ruky a zacni s tim klepat hned u ipodu. Pokud nic nenajde, tak reklamace - dosla baterka/vadnej kus. Je to normalni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. Teď jsem se na to total vys**l. Udělám to znova. :) Ještě poprosím kteří se chtějí zúčastnit napište pm s jménem atd... Díky

EDIT: naposledy co jsem běžel tak 16 a 16 kiláků a pak když jsem to chtěl upnout tak se mi tam napsalo, že se to neuložilo a smazalo. :). Potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vypadá s Narlizou?

Tak. Jde to blbě. xD Simeto na to kašle a Worda je přede mnou, snad se to do dalšího závodu zlepší. Nevíte jak se na nikeplus.com udělá šipečka a můžeš si to rozevřít a podívat se jak běhal, jaký má power song atd...? To se tam obrazí až se použije power song ne? Protože předtím jsem to tam měl a teď to tam nemám. Dělal jsem restore Ipodu.

btw: do dalšího závodu bych byl rád, kdyby někdo přispěl credits nebo nějaké jiné ceny. Samozřejmě pro vítěze. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak. Jde to blbě. xD Simeto na to kašle a Worda je přede mnou, snad se to do dalšího závodu zlepší. Nevíte jak se na nikeplus.com udělá šipečka a můžeš si to rozevřít a podívat se jak běhal, jaký má power song atd...? To se tam obrazí až se použije power song ne? Protože předtím jsem to tam měl a teď to tam nemám. Dělal jsem restore Ipodu.

btw: do dalšího závodu bych byl rád, kdyby někdo přispěl credits nebo nějaké jiné ceny. Samozřejmě pro vítěze. :)

Ja na to nekaslu, ale notebook mam momentalne na reklamaci. Az dostanu nejakej stalejsi notebook, co mi vydrzi, tak tam si to syncnu a tam uz budu. Ipod je plnej workoutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ted dlouho nezaběhám :(

Protože jsem nemocnej mám angínu a z čeho (matka řiká že to mám z toho běhání že běhám v zimě jen v tričku xD) A zrovínka když mám 3 km od hranice 250 km. Jsem docela naštvanej protože mi zas nevýjdou Goals a Challenge který jsem měl načatý takle budu muset odznova no... :( Ted ještě budem běhat 1500m ve škole a toho se taky nezúčastním. Chěl jsem poškádlit školní rekord :D Sportu zdar a běhu zvlášť !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ted dlouho nezaběhám :(

Protože jsem nemocnej mám angínu a z čeho (matka řiká že to mám z toho běhání že běhám v zimě jen v tričku xD) A zrovínka když mám 3 km od hranice 250 km. Jsem docela naštvanej protože mi zas nevýjdou Goals a Challenge který jsem měl načatý takle budu muset odznova no... :( Ted ještě budem běhat 1500m ve škole a toho se taky nezúčastním. Chěl jsem poškádlit školní rekord :D Sportu zdar a běhu zvlášť !!!

Škoda. Tak další challange ti snad výjde. :)

Ja na to nekaslu, ale notebook mam momentalne na reklamaci. Az dostanu nejakej stalejsi notebook, co mi vydrzi, tak tam si to syncnu a tam uz budu. Ipod je plnej workoutu.

Sakra, snad mě nedáš. xD Teď chodím každej den od po. do pá.(možná jednou ne) tak 5 km. Snad mi to vydrží aspoň měsíc. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, v tomdle kitu je ten senzor + iPod, nebo jen senzor + to zařízení který se připojije s iPodem ? http://www.istylecz.cz/webshop/ipod-prislusenstvi/nike-ipod-nano/nike-ipod-sport-kit.html?vmcchk=1

EDIT: aha ted sem se kouknul na ceny iPod nano a je mi to jasný :-D, ale stejně otázka... jakej přístroj je nejlevěnší a dokáže mi to měřit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravim, v tomdle kitu je ten senzor + iPod, nebo jen senzor + to zařízení který se připojije s iPodem ? http://www.istylecz.cz/webshop/ipod-prislusenstvi/nike-ipod-nano/nike-ipod-sport-kit.html?vmcchk=1

EDIT: aha ted sem se kouknul na ceny iPod nano a je mi to jasný :-D, ale stejně otázka... jakej přístroj je nejlevěnší a dokáže mi to měřit ?

Nejlevnější je ten pásek na zápěstí. Nějaký Nike bander(nevím jak se to menuje přesně). Zase to ale nepřehrává písničky, pouze to měří. Nano z bazaru je to nejlepší cenově i vlastnostně.

btw: zase mám plnej Ipod běhání a nechce se mi připojit k pc.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chtel bych se zeptat takze kdyz si koupim tohle --> http://www.istylecz.cz/webshop/ipod-prislusenstvi/nike-ipod-nano/nike-ipod-sport-kit.html?vmcchk=1 tak mi to stacit nebude?To si k tomu musim jeste dokoupit ten iPod?Ja se v tady tech vecickach zrovna moc nevyznam ja su spis blazen do psp :D.Takze mejte se mnou prosim trpelivost a poradte jestli mi staci to z toho odkazu nebo jestli kt omu budu muset jeste neco dokoupit? dik jestli odepisete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych na jaře nějakou challenge ale nějakou delší třeba na 4 měsíce. Nebou můžou běžet zároveň dvě.

Ted v zimě taky moc času nemám protože se učim(zima = učení nahnání dobrejch známek, léto = kašlu na školu,bmx, běhám atd. xD) Jinak ted když výmečně vyběhnu v zimě vždycky mě od tý zimi tak tejden potom bolej kolena asi vždycky nastydnou...

Běhu zdar, NIKE+ zvlášť!!

PS. Napsal jsem si ježíškovy o boty Nike Trail Pegasus 3 (doufám že budou dobrý :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu