Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hysteria Project


NuDiXs

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Chtěl jsem to hodit v práci na rapid, ale mám tu hrozně pomalej upload, tak jsem ochoten to poslat někomu přes icq, aby ten upload udělal, poslal bych to ale až kolem půl 12té nebo až kolem půl třetí, to budu totiž doma a upload tam je rychlý. Tak mě kdyžtak napište a domluvíme se

412684217

Tak už mě psát nemusíte, zhostí se toho MORTUS a ToMmy. Už jim to posílám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem hru testoval, tak je to stejně nějak posychrovaný, jelikož hra funguje asi jen 2 minuty. Jde jen začátek, jak se objevíte spoutaný, rozvážete se a jakmile opustíte dům, tak to skočí do hlavního menu jako že je hra dohraná. Takže stejně crackla verze na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho jsem to právě včera ještě stihnul sosnout a právě tato verze jde spustit, ale jen na chvilinku, jak jsem psal nahoře, hold budeme muset asi čekat na nějakou úpravu :(

no tak to je shit:(...tak proc tu hru udavaj jako hotovou(1.0) proc to neni aspon beta:Daby si clovek nemyslel ze to pude:Dno nic..snad vyjde naka 1.? co uz pude:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu