Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 DVD ovladač


Smrtonos

Otázka

Takže vás seznámím s mým problémem. Už dlouho jsem se chtěl zeptat na co je tlačítko REC na DVD xbox 360 ovladači. Je mi jasné, že to znamená nahrávat ale.. Je možné tedy nahrávat na HDD přímo gameplay nebo scény z filmů? Nabízí něco navíc co bych s X360 klasik ovladacem neudelal? :roll:

Dik za vše a zkuste se vyvarovat komentářu ,, ty si ale blbec,, jak je u některých zvykem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Nejsi blbec , jen malo informovany :D

X360 neumi nahravat na HDD , to bys mohl vedet .

To by si jako kazdy musel kupovat ovladac s tlacitkem rec aby mu slo nahravat ? :roll:

Premyslej trochu :D

Ten ovladac neni urceny jen pro xbox , ale i ostatni zarizeni co spolupracuji napr. s windows media center .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže pokud nesleduju na Xku filmy a nemam jine zarizeni je mi k nicemu?...

vpodstate uz sis odpovedel sam uz v 1. prispevku :D takze ano je to knicemu akorat pohodlnejsi a prehlednejsi ovladani filmu.. osobne sem si ho koupil mel sem ho asi mesic a prodal protoze jsem to prakticky neviutil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu