Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

skolabuje


psychoks

Recommended Posts

cus muj pc za par hodin treba 3 se pokazde vypne nejde restartovat nic musite je vypojit ze zasuvky zapojit pak zas jde nevite cim by mohlo byt takove padani pc ?

moc nechapu..jak se ti vypne?jako ze se vypne uplne nebo ne?tak je asi jasny ze kdyz se vypne uplne tak restartovat opravdu nepude:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba jsem na pc internet a spustena ruzna multimedia zniceho nic proste pc vyblikne a pc se musi pustit tim ze vzadu za tlacitko na pul minuty vypnu pak za pul minuty zapnu a pc znova v pohode nabehne nehlasi zadnou chybu nic

jo tak to je skoro urcite odpalenej zdroj..mel sem to samy..sice sel zapnout skoro hned...ale ten tvuj je uz asi hodne spalenej..tak mu trva nez se vzpamatuje na to abys to pustil..jestli mas moznost tak zkus jinej zdroj:)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že jak jsem měl já ten vadný zdroj tak mi ani nenajel windows a pořád dokolečka se to restartovalo... A skončilo to pak po dvou dnech, kdy se mi na obrazovce ukázal HW monitor a přes všechny zprávy problikávala azbuka a takové divné znaky :D... Druhý den jsem zašel do obchodu koupil nový zdroj, namontoval a jelo to v pohodě :D...Akorát mi to vykoplo 2 ze 3 RAMek :D, které jsem opětovným vložením nahodil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci zakládat nove tema ale mam taky problem dost podobný :

Počétač se mi třeba po 1 hodině vypne (ne počitač , jenom jakoby windows), někdy to nedělá celej den , někdy třeba hned po zapnutí tak jenom zapnu mozzilu a vypne se.. dělá to u všeho - internet , hry , filmy ... někdo mi řikal že to je přehřejvánim GK.. ale já mam při cod4 na full detaily bez AA 45 stupnu

je ale pravda že stačí hrát 15 min. crysis a hned to padá.. ale co mě dostalo : když hraju předtim tak pul hodky juiced 2 , tak pak mi 3 hodiny PC vubec tohle nedělá , jede jak má...

jinak když to padá tak na obrazovce sou takový ty černobílí čáry jako když šumí televize... naběhne logo HP , a pak jestli chci zapnout nouzovej režim nebo spustit normalně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypni PC, sundej kryt od zdroje a proměř

Prosimte.. jen to ne.. Jak by jsi to chtel promerit? Napeti a proud tam muze byt ok, jen vykon nebude takovy a zatizeni jako takove nepromeris. Tohle mu fakt nerad nebo do toho jeste poleze a dostane slupu, ze ktere se nevzpamatuje.

Pokud je v zaruce, neni co resit, do niceho nelez, nebo prijdes pri poruseni plomb o zaruku.

Ramky testni memtestem 86 http://www.memtest86.com/ a pokud jsou ok, hledej chybu nejspise ve zdroji, vyjjimecne na desce. Ale jak rikam, pokud je to v zaruce, do niceho se nehrab.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu