Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

problem se stazenymi hrami


Recommended Posts

cau .. mam problem stahnul sem si hru na ps2 od uploadra marlenka a kdyz sem to rozbalil tak se mi ukazal iso soubor ten sem vypalil zkousel vypalit v imgburn,alcohol120,nero...kdyz se to vypalilo tak to napsalo burn complet atd .. ale kdyz sem to dal do ps2 tak mi problikne jenom napis playstation 2 a potom je cerna obrazovka ... chip mam a palil sem to rychlosti 2,4 a 4 .. musel sem to napsat sem protoze v ps2 sekci nikdo neodpovidal... kdyz mi nekdo pomuze tento problem vyresit tak mu poslu pres sms credit na czshare nebo klidne kde chce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam free mc boot a tam to musim tu hru opatchovat ale u cipu nevim jak to je

a vypaluju rychlosti 4x v alcoholu 120% a stahuju od marlenky a vpohode to jede

ja sem si stahl to mario super collection protoze to bylo nejmensi ale ted stahuju od marlenky cmr 04 na dvd tak to zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo maestro měl by si nám popsat na jaký typ media si to vypálil odskoušený jsou Verbatim pálíš pouze 4x a Iso soubory se pálí v Nero Burning rom přes Alkohol se dělají také Image ale z příponou Mds Mdf a ještě sem hot jakej to chip používáš na své konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu