Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows XP na PSP !!!


cejdap

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je docela starý de to už je to tak rok a půl co to existuje Windows 95 na PSP ovšem je to k ničemu vypadá to pěkně,ale je to pomalé pokud nemáte furt mhz na 333 tak je to pomalý vybyjí se baterka rychleji de to na který koliv heckly FW já to testoval ještě za starých dob na 1.50.Jde tma nahrát i Windows 98,ale to už vůbec nestíhá kvůli slabýmu procesoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi, nahodou sem nasel tohle forum. Mam problem se zobrazenim na PSP. Ma to stazeny z http://pspwxp.110mb.com/downloads.htm a mam mimo jiny posledni update PSPcka na 3.51, kdyz to pustim tak mi normalne najede jako plocha windows i muzu otevrit start ale ty nabidky se mi nezobrazej dobre. Mam je vsechny namackany u levy strany. A kdyz pustim nakou tu aplikaci tak se to taky smrskne k levy strane a jeste je pres to sedej ctverec ze to nejde pouzit. Akorat na pravo nahore muzu dat maximalizovat a to se to pusti na celej display.

Nevite nekdo co s tim, aby to nebylo smrskli k jedny strane a normalne se to zobrazovalo?

Dik

pokud se ti nezapinaji aplikace apod tak nemas povoleny flash, najed si v System settings na Enable Flash Player a aktivuj si ho pres net. Pokud ho mas tak je problem v necem jinym, treba mas ty soubory spatne nakopirovany na kartu

2 McPrask: jenze tenhle "windows" je ve flashi a je i pro ty kteri nemuzou spoustet hb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela starý de to už je to tak rok a půl co to existuje Windows 95 na PSP ovšem je to k ničemu vypadá to pěkně,ale je to pomalé pokud nemáte furt mhz na 333 tak je to pomalý vybyjí se baterka rychleji de to na který koliv heckly FW já to testoval ještě za starých dob na 1.50.Jde tma nahrát i Windows 98,ale to už vůbec nestíhá kvůli slabýmu procesoru.

OK a ty Win95 na PSP, pobezej mi s FW 3.51?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsi to stáhl? :shock: mužeš mi to prosím uploadnout nebo dát link? :oops:

hele tady máš rovnou celej navod - How To Put Windows XP On Your PsP

You need to have flash/java/everything enabled on your psp.

Firmware 2.70 or higher.(I recommended the latest since you already upgrading it)

Screen size normal.

IMPORTANT: For those who upgrade their pspWxp version:Delete input history first, this is needed because they have changed the cookies file.

1. download the file at

2. Unzip to a folder on your hard drive. By right clicking on the folder inside and go to extract

or you can double click it to go into the winzip folder itself and then cut or drag it out

3. Plug in the PSP using the USB cable.

4. Important: If you already have another pspWxp version installed Delete or Rename the existing version of pspWxp folder.

5. Copy the folder called "pspwxp" (without quotes) in the ROOT FOLDER of your PSP drive.

ROOT FOLDER - refers to the very topmost folder, the folder that contains the PSP and MP_ROOT folders. (Do not place the "pspwxp" folder inside of MP_ROOT, place it next to it and the PSP folder.)

6. Unplug the USB cable after it has finished copying.

7. Go into the internet browser of the PSP.

8. On the PSP Browser, go to Tools - Delete Cache ... and clear you Cache.

Then go to Tools - Settings - Cache and turn this to "Do Not Use"

Then turn off your PSP, and restart it.

9. After restarting your PSP, again go into the Internet Browser.

Type in the address file:/pspwxp/index.htm or you can set it as your home page by going on the internet browser press triangle to go to tools. go to tools then settings then home page settings should be the first one.

10. Press enter

11. Press Triangle to hide the browser's toolbars.

13. You should now be at the Windows XP desktop. If not My AIM SN IS Bigtom71291 I’ll help you

a kdyby si to chtěl přeložený tak mě napiš na email - vojta.kraus@centrum.cz

jo a stáhneš to tady- www.savefile.com/files/792511

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nepojede musis mit CF (custom firmware) a z 3.50 muzes udelat DG jen si sezen hru luminez ;) (mrkni do PSP tutorialy 8) )

jj ja to wim ja si taky ted schanim tu hru Lumines ale nechci si ji kupovat tak si ji od nekoho vypujcim ale nikdo ji nama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu