Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vyčistit displej zevnitř?(Prach a pod..)?


Guest Anonymous

Otázka

Guest Anonymous

Nevíte někdo jak vyčistit prah z pod displeje ?? !! ?? :( :( :( Jde to nějak rozebrat aby se to nepo*ralo nebo nějak jinak ? :cry: :cry: sice to nejde vidět,ale jak hrajete někde kde se održí sluncei a v tom ještě ten prach tak bych mě střelilo bo totálně nic nevidím.Dík za radu i když toho moc neočekávám a asi se s tím smířím a budu hrár jen tam kde se to bude dát :-P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous

No tos mu teda poradil... :roll:

@Kul: Sám ho radši neotvírej, odnes ho do servisu, ať se na to mrknou. Pokud uvnitř něco posereš, jako reklamaci ti to nejspíš neuznají. Za ten risk to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
No tos mu teda poradil... :roll:

@Kul: Sám ho radši neotvírej, odnes ho do servisu, ať se na to mrknou. Pokud uvnitř něco posereš, jako reklamaci ti to nejspíš neuznají. Za ten risk to nestojí.

Dík, ale zase to není takové hrozné abych to tam nosil a podle mě bych PSP asi nějakou dobu neměl protože na počkání mi to neudělaj,jen mě to vadí ten prach jak se odráží světlo třeba ze slunce a přes to vidíš totální hov*o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

OK,díky za rady,takže jedině 1. řadě servit a hlavně se v tom neštárat nebo jak říkáte stratím záruku,mno to bych opravdu nechtěl a používám plastový průhledný kryt na celé PSP(to mám ještě v pouzdře) jak se mě tu někdo ptal.Ještě jednou díky :lol: ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest MarkAurel

psp otvoris v pohode a nik si nic nevsimne potrebujes sroubovak a susuc-fen. skrutky najdes, 3ks z vonku a dalsie su pod nalepkou, ktora je pod bateriou, tu nalepku treba dobre nahriat fenom a pekne odlepit a na chvylu niekde odlozit, po odkruteni skrutiek mame kryt dolu a mozme ho pekne utriet, potom ho zalozime a zaskrutkujeme,a nezabudnite pekne nalepit nalepku

demontage-psp-002.jpg

demontage-psp-004.jpg

demontage-psp-011.jpg

demontage-psp-013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To ja mam od miho dedy sadu cca. 30ti mini sroubovacku...Jeste pred trema lety jak jsem to dostal pod tromecek a nemal jsem PSP tak jsem si rikal v duchu ''ehm deda se zblaznil ze me dava sroubovacky pod stromecek'' ale ted ho za to miluju :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

Mam tu ted vedle me presne takhle rozebrane PSP, sundanej kryt tak muzu popsat. Ja sem to udelal normalnim sroubovakem co mej ostrejsu hlavicku, tema malinkejma to neslo, tema bych to nepovolil. A kdyz se sunda ta nalepka tak se to pozna, protoze kdyz ji sloupnete optarne na tech mistech kde sou sroubky tak se desne pomacka a v akzdym pripade se to pozna, nikdy tam nebude tak jak tam byla, to proste nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu