Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2 Online (noční hráči)


Exoduser

Recommended Posts

Nazdar klucy a holky...potřebuju si přidat pár lidí do přátel co hrajou tuhle řež..nejlíp kdyby to byly lidi co hrajou nejčastějc mezi 22:00 hodinou až do nevidim....prostě noční bitvy:cheesygrin: Já vim. Jsem vybíravej:roll::cheesygrin: Ale jinak beru kohokoliv!!!:cheesygrin: Předem díky!!!

marek_2080: Prikladam seznam Online hracu, aby tu nevznikaly dotazy tykajici se prave PSN nicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ahoj,

mas koukam stejny problem jako ja. Mam pritelkyni a pracuju do vecera. Po praci se samozrejme musim venovat ji a ke hre se dostanu az ona usne, coz je tak mezi desatou az pulnoci, zalezi jak je unavena ;-)

Takze partaka na vecerni hrani shanim take.

Mam PS3 kratce, takze na ni mam jen Little Big Planet a Killzone 2, takze moc rad si s tebou zahraju.

Kdyztak se ozvi i na ICQ: 144 695 335.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO to já zrovna noční hráč nejsem kde jsou ty doby kdy to ale tak bylo! Třeba to někdy vyjde jinak nick na PNS je Spilif3 tak se mi tam kdyžtak ozvěte dám si vás do přátel a můžem někdy dát a hodit třeba řeč jestli máte Headset.

Takže asi takhle:wohow:

Killzone 2 noční hráči a nebo hráči vůbec

Nick na PSN

Spilif3

suchac.CZ

awolcz

Unexpecter

Remediless

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ahoj,

mas koukam stejny problem jako ja. Mam pritelkyni a pracuju do vecera. Po praci se samozrejme musim venovat ji a ke hre se dostanu az ona usne, coz je tak mezi desatou az pulnoci, zalezi jak je unavena ;-)

Takze partaka na vecerni hrani shanim take.

Mam PS3 kratce, takze na ni mam jen Little Big Planet a Killzone 2, takze moc rad si s tebou zahraju.

Kdyztak se ozvi i na ICQ: 144 695 335.

Ano...mám NAPROSTO stejný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se zeptám to se opravdu nenajde víc lidí kteří by chtěli zahrát on.line a domlouvat se přihraní na tom co a jak prostě využít headset a tu hru si užít neběžet jen sám za sebe?

spousta lidí hraje online ale nejsou schopný se domluvit blíž.

Vym že pokaždý když se připojim tak někdo z mího PSN hraje KZ ale domluva žádná.

Párkrát sem natrefil na den kdy někdo CZ založil hru ve který hráli jen češi.... a bylo to celkem dobrý ale taky skoro žádná komunikace co se týče domluvy taktiky nebo čehokoli jinýho. Tak já nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spousta lidí hraje online ale nejsou schopný se domluvit blíž.

Vym že pokaždý když se připojim tak někdo z mího PSN hraje KZ ale domluva žádná.

Párkrát sem natrefil na den kdy někdo CZ založil hru ve který hráli jen češi.... a bylo to celkem dobrý ale taky skoro žádná komunikace co se týče domluvy taktiky nebo čehokoli jinýho. Tak já nevim

To je ale podle mě velká škoda:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu