Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ČeskÁ PoŠta - AŤ Jdou Do .........


Sten

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pošta?Největší *****.Na sluchátka sem čekal tejden a na kartu asi dva,přitom to poslali vždycky druhej den potom co sem si to objednal. :evil:S toho kramu myslim :?

no me to posilali v pondeli .. teda az po 12te hodine tak sem stim pocital dneska .. estli zejtra do 10 u me nebude postak .. tak beru telefon a budu se pidit .. snad me nechiti infakt a neznicim mikrofon od mobilu jak budu rvat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pošotu vůbec nemám problémy i když občas u nás na pobočce jednat s těma slepicema je někdy pěkná prdel :D ale jinak vše ok, možná je to způsobený tim že bydlim na vesnici pošťačka mě tady má ráda a všichni se tady znaj tagže zatm vše v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejen česká pošta ale i dodávkový služby typu PPL atd. objednal sem si sluchátka a nechali mi balík za dveřma rodinnýho domu, asi přelezli plot otevřely si a hodili ho tam přitom sme všichni byly doma a podepsal to jako převzetí úplně něgdo jinej než já.... sou to čubky všechno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hmmm já mám tkušenosti s čp smíšený...občas doručí do jednoho dne ale opravdu jen občas.

Docela by mě zajímalo co s těma balíkama dělaj. Třeba já sem posílal balík se sběratelskýma figurkama ze železa ktery sou tvrdý jako kr**a a pro jistotu sem tam nechal přidat že to je křehké zboží. ale co se nestalo. Příjemce prý neexistuje a figurky byly na maděr. Takže sem požádal o náhradu škody. musel sem doníst faktury atd. a pak sem asi měsíc čekal až komise posoudí jestli to byla moje chyba nebo chyba čp. nakonec sem dostal náhradu ale peníze mi pak přišly asi po 2 tejdnech.

Takže můj názor na čp je jasnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam docea dobry zkusenosti to posilam nejcatejs obchodnim balikem nebo taky ppl a dycky to dojde do jednoho max do dvou dnu ale napr ted sem prodaval PSP jednomu chlapkovi a doslo mu to asi po 14 dnech no to sem fak cumel a pritom to byl obchodni balik.PS:vinci ty fak bydlis ve wallsu?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam docea dobry zkusenosti to posilam nejcatejs obchodnim balikem nebo taky ppl a dycky to dojde do jednoho max do dvou dnu ale napr ted sem prodaval PSP jednomu chlapkovi a doslo mu to asi po 14 dnech no to sem fak cumel a pritom to byl obchodni balik.PS:vinci ty fak bydlis ve wallsu?????
No, bydlim. Ted jedu na 11 dni domu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cyve ceska posta to je silena organizace.. to ze mi tu vzdy nechaji papir (i kdyz sem cely den doma) ze sem byl nezastizen to se jeste da snest.. ale oni mi tady taky jednou nenechali pro jistotu ani ten papir a hned poslali balik zpatky, coz je uz absolutni dukaz debility cp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednal jsem balík, kterej mi měl bejt doručenej maximálně do 2 týdnů.. čekám teda tejden, dva tejdny, 3 tejdny, do prdele měsíc a začínám pěnit..v průběhu dalšího tejdne se mi ve schránce objevil pošťáckej pejpr s opakovaným upozorněním o nevyzvednutí zásilky, která podle toho co sem zjistil dorazila na poštu ani ne za týden od objednání..nevim jestli to je těma kreténama na poště nebo pošťačkou, která si nejspíš těma papírama na vyzvednutí vytírá ten svůj oteklej prdelní kráter ale tak či tak to nasere když jde o čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zprivatizovat! Mně vždycky narvou časopis do schránky úplně nehorázně!

presne tak...mam predplatny casopis linux+ a vzdycky je hrozne zmuchlany a jednou byla postacka asi tak nasrana ze mi tam zlomila 2 dvd v casopisu naraz, nevim jak se ji to povedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ceskou postou mam same spatne zkusenosti. Kdyz posilam baliky do prahy tak to obvykle trva 7-14 dnu.. Kdyz mi neco prijde neobtezuji se zvonit a ani mi nedaj papir svi**.. O 2 dny pozdeji se mi zahadne ve schrance objevi papir ze dne xx.yy.zz jsem nebyl k zastizeni a ze si to muzu vyzvednou ... ironie je ze jsem doma byl, nikdo nezvonil a papir se objevil za 2 dny :D ... proste PPL rullz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu