Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

COD 4 - Filtrovani serveru


Dafli

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
heledte poradite mi nekdo ? jde nejak udelat kdyz chci hrat COD 4 pres live aby mi to hledalo servery pouze z evropy ? mam vetsinou spatnou latency musim hledat server treba Pul hodiny nez muzu hrat :/ diky za odpoved

pokud vim tak je tam moznost volby v jake lokalite ma vyhledat hru nejdrive jsou tam -> celosvetove,statne a mistne.. tusim ze se toto menu otevira pri vyberu modu (Private/Xlive) nic neslibuji ale na 95% to tam je :) ale hledfani trva o neco dele a vetsinou to stejnak pripoji na nejaky vzdalenejsi.. doufam ze jsem alespon malicko pomohl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no takhle moznost je v COD 5 a jak to mate vy u her ja treba u mortal kombat kdyz dam ranked mathc tak se pripojim a mam to spozdeny nejde to nekde nejak udelat abych rhal jen s chechama ? takhle nejde hrat skoro nic nebo u vas je latency OK ? mam net od UPC

a mas to pres router protoze ja mam taky net od upc ,a kdyz to dam pres router tak mi to ani nenajde hru ,a kdyz už to najde hru tak mě to vyhodi takze jestli to mas pres router tak to zkus z modemu do xboxu a mělo by to jit

EDIT:kdyz to mam z modemu do xka tak bez problemu to jede

(taky mě to štve kdyz to furt musim prehazovat kdyz chci hrat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no mam to pres wifi router chytam net na ni s notebooku a do notebooku mam nomralne s xka lan kabel mam plnej signal a zkousel sem u toho CODcka prave zapojit primo do modemu a furt to samy

edit: david7090: a jedou ti normalne vsechny hry bez odezvy ?

edit2: treba kdyz hraju s kamosem kterej ma taky UPC 1v1 tak to jede v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no mam to pres wifi router chytam net na ni s notebooku a do notebooku mam nomralne s xka lan kabel mam plnej signal a zkousel sem u toho CODcka prave zapojit primo do modemu a furt to samy

no kdyz chci hrat tak dam kabel do xka ,a modem resetuju tam max. minutu pockam (xko musi byt zapnuty) a normalně se pripojim takze zkus to takhle a mělo by to jit ,,mě to taky nejde pres router cod ,a nekdy mě to i odpoji takze nevim cim to je myslel sem ze je to routrem ,ale kdyz to nedela jenom mě tak to bude dělat upc

EDIT:kdyz to nemam pres router tak mi jedou normalne vsechny hry bez problemu nic se neseka nebo tak

EDIT2:::tak ted sem si pohral s nastavenim routru a zatim to jede normalně i na pc i na xku měl sem zaplej xbox a hral sem cod5 pres live a signal byl plnej a pc taky jelo normalně ,,tak zkus si taky pohrat s nastavenim toho routru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja mam tez net od poskytovatele UPC presneji DL->1,8MB/s UP->80kB/s a naprosto jakoukoli hru kterou pustim v MP at jiz hraju s amikama, anglanama,sousednima nackama :D nebo treba brazilcema mi jede hra presne tak jak ma pokud pouzivas router a mas zapojeno vice zarizeni tak si zkus trosku pohrat s omezovacem rychlosti DL/UP v pc.. ja to mam vedene primym spojem takze to ze nemam zadne lagy mozna bude tim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja lagy taky nemam jenom je to zpodzeny treba o 1s nebo 2 a ten omezovac to se nastavuje kde ? jako myslis ze bych to mel nastaveny v tom notu ze to omezuje do xka ? protoze stahuju nomralne plnou rychlosti na notu

prave ze o to jde protoze kdyz jede stahovani na jednom zarizeni tak je samozrejmi ze to druhy to spomaluje.. nastaveni omezovace je individualni. zalezi na typu DL manageru ale naprosta vetsina tuto funkci ma.. nebo jeste muzes zkusit tento programek -> http://www.slunecnice.cz/sw/netlimiter/

sam s nim zkusenosti nemam ale uz sem o nem slisel ze je spolehlivej a uzivatelsky dost pristupnej :) Pokud uz ti nepomuze ani toto tak o dalsi moznosti bohuzel nevim :( pokud pomuze za Thanks se zlobit nebudu :D mej se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu