Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

stav baterky


hurtík

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
máš to na hornim displayi v pravo nahore takova mala baterčička

aha ale když tam mam v NDS vloženou TT DS a v tom Micro Sd tak mi rovnou najede ta karta a vubec se mi to hlavní menu nezobrazí :-(

jestě jedna věc nepřišel jsem na to ,když hraji nějakou hru z karty a chcu ji vypnout a zahrát jinou tak musím tu hru vždycky ukončit POWEREm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha ale když tam mam v NDS vloženou TT DS a v tom Micro Sd tak mi rovnou najede ta karta a vubec se mi to hlavní menu nezobrazí :-(

jestě jedna věc nepřišel jsem na to ,když hraji nějakou hru z karty a chcu ji vypnout a zahrát jinou tak musím tu hru vždycky ukončit POWEREm?

ds uz nemam tak si nejsem jistej skus dsko zapnout bez karty a v options si to nastav

mela by to bejt takova malinka ikonka v dolni casti dotikače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ds uz nemam tak si nejsem jistej skus dsko zapnout bez karty a v options si to nastav

mela by to bejt takova malinka ikonka v dolni casti dotikače

no nastavil jsem si to na Manuální spoustení to je ze se mi má prvně spustit hl menu ale když mam uvnitr tu kartu tak mi stejne najede karta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak tu věc proč mi nenajíždí menu nebudu řešit stejně ho krom te baterky nijak nevyužiju, když dám na te kartě SysOption tak tam je položka Default reset -on,-off

když jsem dal on tak se mi u her zmenila ikonka ale nijak jinak se to neprojevilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a tys to nastavoval v options v dstt nebo v os dska ?

tohle

SysOption tak tam je položka Default reset -on,-off

když jsem dal on tak se mi u her zmenila ikonka ale nijak jinak se to neprojevilo

__________________

jsem nastavoval jak mi najela ta karta tak tam nahore je SysOption

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu