Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s Wheelman PAL


RioCZ

Otázka

Dobrý den, mám problémy s touto staženou verzi. Když vložím .iso do Xdvdmulleteru napíše mi to : ISO loading failer:Not an Xbox iso or offset is wrong. CO s tim. Potrebuji nejak vytvorit soubor .dvd. Jinak verzi xdvdmuleteru mam Beta 10.2 .Nebo jestli mi nekdo muze poslat .dvd soubor. Tak mu budu velice vdecny.Dekuji :?

romeno :

Tak si priste rozmysli s cim chces vlastne poradit :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den, mám problémy s touto staženou verzi. Když vložím .iso do Xdvdmulleteru napíše mi to : ISO loading failer:Not an Xbox iso or offset is wrong. CO s tim. Potrebuji nejak vytvorit soubor .dvd. Jinak verzi xdvdmuleteru mam Beta 10.2 .Nebo jestli mi nekdo muze poslat .dvd soubor. Tak mu budu velice vdecny.Dekuji :?

navod jak vytovorit .dvd soubor mas tady

http://console-forum.net/showthread.php?t=29340

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chlapci kdyby mi tu někdo nepředělal topic, tak byste mi možná poradili. Já umím vytvořit soubor .dvd ale jde o to že mi to píše tu chybu. A tak se ptám jestli jste měli taky nekdo problemy s toutou verzi ( Wheelman_PAL_XBOX360-REV0 ) Vlozim iso do abgx360 nebo do mulleteru a napise mi to proste ISO loading failer:Not an Xbox iso or offset is wrong tak nevim jestli jsem nestahl nahodou naky fake soubor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu