Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co je to za aukci??


kingondra007

Recommended Posts

myslim si ,že když přihodiš a nevyhrajes tak ten tvuj prihoz musis zaplatit :D

EDIT: 2 James : já jsem na to narazil uz vcera,kdyz jsem se dival na csfd.cz tak tam maji reklamu...nemohl jsem nekliknout :D

EDIT2: Příklad je zde : a jedna se o aukci

SONY PS3 bezdrátový gamepad DualShock 3

ČÁSTKA UŽIVATEL TYP 103,50 Kč Xmarta příhoz 103,20 Kč Lacomme příhoz 102,90 Kč Xmarta příhoz 102,60 Kč Lacomme příhoz 102,30 Kč Xmarta příhoz 102,00 Kč darklord99 příhoz 101,70 Kč Erza123 příhoz 101,40 Kč Xmarta příhoz 101,10 Kč Lacomme příhoz 100,80 Kč sodak příhoz

1021,5 ==> dohromady

Takže to vyjde skoro na stejno jak v krame :dozey:

Ale vyherce zaplati tolik kolik dohromady prihodil a ostatni taky ikdyz nevyhrali :D

Nebo je to jinak mozna se mylim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prisel sem tomu na kloub vy tam vsichni furt prihazujete a musite si kupovat kredity v tom to zpociva maj tam nikde adresu ne.......mmuzete je zazalovat ne.......ale kazdej tam furt prihazuje protoze treba iphone za 10 kc je hodne levnej ani nechtej vedet udaje kolik vam je nic raci tam se tam neregistrujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

System je takovy, ze prihozy neurcujete vy, ale system. Coz je 1 koruna. Podivejte se napriklad sem : http://www.cosmito.cz/detail.php?serverID=1&auctionID=110 .

Na této aukci bylo

uskutečněno 2779 příhozů

Kazdej prihoz byl za 0.30

Podle me je to opravdu uskutecnitelny. Vydelavaji na tom. 2800x10(tolik totiz stoji 1 click) je 28.000. Coz za PS3 je dost. Uvazte jestli jim to nevynasi. Uvazte jestli si chteji spinit ruce s tim ze ti neposlou.

Kdo je gambler tak si to klidne muze skusit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu