Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde spustit DTM a KZ


Molda22

Otázka

zdravím, mám takový problém, stahnul jsem si DTM 3 , skvělou zavodní hru a Killzone Liberation, a ani jednu nemůžu spustit. Ještě nikdy se mi to nestalo. U Killzone mi to napíše The game could not be started (8002012D) a u DTM když to zapnu tak zustane černá obrazovka a vubec se to nerozjede ani do menu nikam,prostě hned po spuštění černá obrazovka. Nevíte co s tím? mám FW 2.71 . a prosím abyste nepsali odpovedi typu" si dement,dej si jiný FW" spíš bych prosil o nějaké kostruktivní odpovědi. předem díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

u DTM 3 bych možná věřil že je to tím že mám 2.71 protože je to nová hra a nemusí na starším FW běžet. Ale killzone liberation musí na 2.71 fungovat, takže nevím v čem je problém.

a co se týče DG, nemám desítky tisíc,abych si mohl koupit nové PSP když se to Brickne, pochopte to už konečně pánové :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sakra jste normální?Píše aby jste mu nepsali aby měnil firmware a hned první reakce downgradni to! :D DTM na normálním 2.71 devhooku určitě nepojede... Zkus dát nějakej hybridní devhook nebo rovnou 0.51(tam se ale taky musí flashovat nějaký malý soubory, asi jako u spouštění HEN)

http://exophase.com/files/psp/devhook051_271.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2Molda22: Fakt se neboj, já mám za sebou 2DG vlastních psp a pěkně sem se zapotila, ale fakt to stojí za to. A taky nemám peníze na nové, kdybych ho brickla.

DTM si myslím, že se rozšiřuje jedna nefunkční verze po netu, tak si měl tentokrát asi opravdu smůlu. Ta co byla špatná u mě, měla kolem 350MB, ta dobrá měla něco kolem 500MB. Tak zkus něco jiného odjinud. Já mám tu dobrou z gamestorrents.

2georgeos: určitě máš pravdu, ale ne úplně všechny nové hry vyžadují ten nový devhook, spousta jich jde pustit i na devhook 0,46.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zuzkys: ta moje verze DTM měla 1,13 GB. Takže jestli to chápu správně, v podstatě není vubec třeba DG a přechodu na FW řekněmě 3,03 oe C, ale stačí si tam hodit nějaký nový devhook a vše je vyřešeno?pojedou tím pádem i nové hry na starším FW jako je moje 2.71?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rybak: no z 3,03 možná ne,ale já mám 2.71. Takže když bych to DG na 1.5 a pak to hodil na 3.03 oe C tak mi budou fungovat všechny vyšlé hry?

Vim ze mas 2.71 samozrejme by si musel nejdriv updatovat na 3.03 .

pouze doporucuju to co mam vyzkouseny a s cim mam zkusenosti a cemu 100% verim .

Samozrejme muzes udelat downgrade rovnou i z 2.71 .

Na 3.03 OE-C by mely fungovat vsechny vysle hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rybak: no z 3,03 možná ne,ale já mám 2.71. Takže když bych to DG na 1.5 a pak to hodil na 3.03 oe C tak mi budou fungovat všechny vyšlé hry?

Vim ze mas 2.71 samozrejme by si musel nejdriv updatovat na 3.03 .

pouze doporucuju to co mam vyzkouseny a s cim mam zkusenosti a cemu 100% verim .

Samozrejme muzes udelat downgrade rovnou i z 2.71 .

Na 3.03 OE-C by mely fungovat vsechny vysle hry.

OMG na co by měl upgradovat na 3,03?? Kdyz 2,71 jde rovnou na 1,5..a bezpečně s vlastní zkušeností...

2Molda22: Já měla na mysli zabalenou hru, tak jak stáhneš z netu, jinak rozbalená má přes 1gb.

A neboj 3,03 oe-c je naprosto bez problému a pustíš na to totálně všechno. včetně PSX her, pokud by tě zajímaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zuzkys: to víš že by mě zajímaly :) Hlavně kvuli toho možná udělám ten DG a UG, protože bych si rád zahrál takové pecky jako Final Fantasy 7,8,9 nebo Gran Turismo 1 atd atd atd atd :lol: Je jich strašně moc.

Už uplynulo hodně času od doby kdy jsem měl měl PSX1. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já sice PSX1 nikdy neměla, takže nostalgie u mě není na místě. A upřímně, když jsem zkusila např Sillent Hill, tak sem z toho zas nebyla tak nadšená. To ovládání a vůbec samozřejmě grafika je dnes úplně někde jinde. Jinak k tomu dotazu co si měl ohledně toho devhooka.. tak myslím, že na 2.71 vyššího devhooka nerozjedeš a i kdyby jo, tak stejně malinko zapisuje do flash, takže už můžeš rovnou skočit na DG a máš to nastejno, ba mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak jsem si dost důkladně četl všechny topicy o FW 3.03-oeC a 3.10 oeA a jak to tak vypadá tak s těma firmwarama které mi tady každý radí,je daleko více problému než s mým 2.71. Podle toho co jsem četl tak plno her nefunguje nebo dělá problémy,a ty problémy jsou nejen s hrama. Kdežto já mám ISO her dolce slušné množství a teprve porpvé se mi objevil problém u DTM a Killzone a klidně to muže být zpusobeno vadným ISEM. takže asi nakonec stejně zustanu na 2.71. protože riskovat bricka navíc ještě jít na horší FW,s plno chybama a nefunkčníma ISO hrama.......to se mi fakt nechce :) navíc podle všeho je všemožné nastavování těc CS FW ,tak aby aspon trochu fungovaly složité. a na 2.71 nemusím dělat nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upřímně? Mám téměř všechny hry co jsou. 2 PSP k dispozici, nebyl jediný problém. 3.03OE-C je vyzkoušené a v pohodě. Jen stačí nainstalovat, dát UMD do mechaniky, abys nic nemusel nastavovat a hrát. Nic víc, nic míň. A pokud po čase zjistíš, že by sis chtěl něco upravit, tak můžeš. Já třeba upravila akorát, přeskočit úvodní logo, dodala sem tam pluginy na screen capture. A pokud někdo má s tím problémy, tak je to způsobeno jen tím, že s tím neumí zacházet a hrabe se do úprav, nebo mu je 13let a chce machrovat před kámošema.. Toť můj názor.

Ale samozřejmě je rozhodnutí na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu