Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

This disc is unreadable ?


Mullmuzler

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Presne jak rika dejv , pal to rychlosti max 2,4x , nejlepe v clone cd .

Ja takto nepokazil jedinne dvd .

Navody tu na foru mas v sekci tutorialy .

Pokud zjistis ze mas spatnou palirnu , tak uz ti muzu jen doporucit novou .

LG GSA-H55N , mam ji cca 2 roky a slape jak hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne jak rika dejv , pal to rychlosti max 2,4x , nejlepe v clone cd .

Ja takto nepokazil jedinne dvd .

Navody tu na foru mas v sekci tutorialy .

Pokud zjistis ze mas spatnou palirnu , tak uz ti muzu jen doporucit novou .

LG GSA-H55N , mam ji cca 2 roky a slape jak hodinky :D

Jenom takovou technickou. Pokud máš nový média (8x rychlost), tak na ně pálit 2,4x aspoň mě nejde. Minimální je 4x, ale jak říkám, záleží na tom, jaký máš média...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když už je tu tenhle topic tak se zeptám mám doma vypálenýho Prince of Persia a mě nejde chvíly načítá a pak napíše open tray, ale bratrancovi to funguje normálně. Nevím jestli to mám zkusit přepálit nebo radši stáhnout znova nechci zbytečně zničit další DVD. Pálím přes IMGburn 2,4x na verbatimky jinak mi všechny hry šlapou v pohodě. Jo vlastně ještě to dělá Legendary ale to zase jde mě a bratrancovi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkusit jak rika zavorka , treba cistici dvd , jestli nemas zaneseny laser a nebo znovu vypalit .

Treba v jinym softu , napr. clone cd :)

Čistící DVD/CD radší nezkoušej zrušil jsem takhle DVD přehrávač a pak sem tam nic nespustil.

U Xka mi to taky nechtělo číst DVD a napsalo mi to většinou OPEN TRAY, ale pak mi Izmail poradil ad vyčistim laser v mechanice Xka ručně - stačí vatička na špejly (uchoštoury :)) a líh nebo něco podobnýho a přejet tím laser.

DVD beží v pohodě a čistil jsem ho snad někdy v Prosinci 08 a pořád jede, Stačí jednou za 1/2 roku nebo po delší době a nebo když začne zlobit mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tvuj zpusob je sice ucinejsi , ale ne kazdy si troufne rozebrat xko ....

A nevim co jsi to mel teda za cistici dvd , ale me vzdy tedy co mam doma pomohlo ...

Měl jsem disk od HAMA s tím kartáčkem (nevím jaký jsou jiný tipy) a máš pravdu ne každý si xko rozebere (ztráta záruky nebo hůř něco by ulomil, apod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak rozebrat to není problém, tu samolepku mi sundal izmail a nalepil na voskovanej papír když to flashoval, ale kvůli jedný hře to rozdělávat nebudu to to radši přepálím znova a nebo si to koupím na originálce ať už na xko nebo spíš na PS3. Jinak díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu