Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Externí HDD - FAT32 formát dotaz


Avenger

Otázka

Koupil jsem si externí 400GB HDD, je naformátován v NFTS tudíž PS3 nenajde, pochopil jsem že ho mám naformátovat na FAT32 (i přesto že mi to WIN nenabízí - pouze NFTS) ale o to ani tak nejde, na to jsou programy, chci se zeptat jaké nevýhody plynou když disk naformátuji na FAT32, pochopil jsem něco s manipulací souborů do 4,5GB, takže už na něj nebudu moci nahrát soubor větší než 4,5 GB? nepoužívám disk jen k PS3 ale i k notebooku kde přenáším velikosti větši, takže bych se formátem o tohle připravil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
huhlo nejsem blbej, pochopil jsem velmi dobře o co mu jde, problémy s rozděleným diskem na fat/ntfs pozná až za pochodu kdy ta fat část v některých případech nebude v ps3 stejně vidět...

jinak oslovení chlapče mi v mém věku lichotí :wohow:

Řekl bych že ty problémy záleží dost na tom jaký box používáš na HDD, co se týká oslovení já se nestydím se přiznat kolik mi je, nejsem dáma.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nový firmware určitě u PS3 nepřinese podporu NTFS. Hlavním důvodem bude asi to, že jelikož je to Microsoftí formát, potřebovali by licenci a uživatelům by to nic nepřineslo. Já jsem si osobně svůj externí 1TB disk rozdělil na 100GB fat a zbytek NTFS, jelikož jsem při výměně disku v PS3 musel udělat zálohu dat. Takhle rozdělený disk funguje bez problémů, tak bych se toho nebal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FAT32 maximum 1gb na soubor , nestabilita dat a zpomaleni cteni, velmi casto vznik chyb na mft pevneho disku. fat32 doporuciji do 80gb velikosti hdd pak uz je to problem.

Pri pouziti v pc je mozno nahrat az 4gb na soubor ale je potreba minimalne win 2000 a uprava v registrech u win xp uz je to u 4gb bezproblemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neni potreba rozdelovat disk na partition. Mam tento Hitachi Deskstar 7K1000.B (HDT721010SLA360) - 1TB a to v celku. Pouze jsem ho naformatoval na FAT 32 pres tento program http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-format-tool/ a vse funguje jak ma. Cely figl spociva v tom ze PS3 zna jen USB zarizeni s formatem FAT 32. Prikladem je flash disk. Velikost disku v GB nerozhoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupil jsem si externí 400GB HDD, je naformátován v NFTS tudíž PS3 nenajde, pochopil jsem že ho mám naformátovat na FAT32 (i přesto že mi to WIN nenabízí - pouze NFTS) ale o to ani tak nejde, na to jsou programy, chci se zeptat jaké nevýhody plynou když disk naformátuji na FAT32, pochopil jsem něco s manipulací souborů do 4,5GB, takže už na něj nebudu moci nahrát soubor větší než 4,5 GB? nepoužívám disk jen k PS3 ale i k notebooku kde přenáším velikosti větši, takže bych se formátem o tohle připravil?

Je to asi mimo misu ale koupil sem od Wester Digital HD MEDIA PLAYER a uz zadny prevadeni a rozdelovani souboru pro pleja.. stoji asi 2500 kc ale prehraje vse vcetne mkv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale pořád nevysvětlujete věci jako jsou soubory větší než 4GB, co když má film z Blue-ray ripu 12GB a chce te ho dát na FAT32????Když PS3 system souboru NTFS nepodporuje.To nasekáte 12GB po 4GB???

Přesně tak rozsekat po 4GB. Stačí se podívat v PS3 sekci komukoli do topicu ohledně filmů v HD rozlišení viz info z rybakova:

Soubory jsou rozděleny po 4GB pr lepší kopírování např. z přenosnýho disku se systemem FAT32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu