Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 a scart kabel


Heck

Otázka

Zdravím. Uvažuju o koupi Xboxu, ale bohužel nemám plazmu ani LCD televizi. Mám jenom tu starou co má jenom scart tak se chci zeptat jak je to s kvalitou obrazu? Je to nějaký ohromný rozdíl oproti normálnímu připojení? Potom, když budu mít v Xko připojený přes scart tak mi pojede i normálně zvuk ze zabudovanejch repráků v TV? Jo a když si dokoupím ten scart kabel, tak ho na jednom konci píchnu do Xka a na druhým do TV? Takovej blbej dotaz :D Moc díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Podle toho jak to ma rozmazany to ma urcite pres zakladni composite...

Jednou jsem mel TV , zapojil sem do ni ps2 pres kabl co byl v baleni (composite) .

Zapl sem shadow of the colossus (ntsc verzi) a ejhle obraz byl cernobily :D

Pripojil sem tedy ps2 pres rgb kabel a nahle byl obraz barevny .

Je to proste jak ktera TV to umi , moje TV to umi i pres composite (Grundig 72 cm 100hz) .

Ted aspon vite ze Falout 3 taky jede jen pod 60 hz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hecku já osobně mám televizi která je slovenská OVP stará 6 let, je 50Hz a myslím že jede skvěle i přes obyčejný skart i v 60 Hz, který byl v klasické sadě k Xku, zatím bych zbytečně nevyhazoval další peníze za další kabel......

Buď Ti to pojede, nebo ho potom přikoupíš a pokud vaši koupí někdy LCD nebo plazmu, tak si koupíš kabel další :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Hecku já osobně mám televizi která je slovenská OVP stará 6 let, je 50Hz a myslím že jede skvěle i přes obyčejný skart i v 60 Hz, který byl v klasické sadě k Xku, zatím bych zbytečně nevyhazoval další peníze za další kabel......

Buď Ti to pojede, nebo ho potom přikoupíš a pokud vaši koupí někdy LCD nebo plazmu, tak si koupíš kabel další :-)

Ale pres RGB bude mit i kvalitnejsi obraz...

O cem se tu celou dobu bavime ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže abych to zapojil přes RGB potřebuju co? Není nějaká ta redukce,jak se dodává k xboxu , myslím až ten konečnej konektor cinch - scart... Tak aby to tak šlo zapojit RGB..? Když to zapojím rgb na ten dodávanej konektor ,tak mi jede jen černobile,takže chyba je asi v tom,že..

JInak mám 100hz crt telku. Spíš jde o to,abych měl co nejkvalitnější obraz,tak co by jste poradili?

http://www.el-market.cz/elektro-zbozi/ht-redukce-scart-vidlice-out-3-cinch-zasuvka-yuv-hama-hifi-tv-domaci-kino-kabely-a-adaptery-adaptery-yuv/

Toto jsem myslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ano presne tak , pres tuhle redukci pojedes RGB ale potrebujes k tomu componentni kabel (5 cinch) ne ten se tremi co je standartne k arcade boxu ...

Otazka jeste je jak vyresit zvuk :) Pokud mas v planu box zapojit na nejake domaci kino nebo neco takovyho tak to problem nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám na televizi scart a hned vedle mám 2 konektory, bilej,cervenej. To je myslím audio ,ne? Koupím kabel,redukci a pojedeto snad.. A zase to bude stát dost peněz. A vůbec netuším ,o jak moc se ta kvalita zlepší

edit: jestli náhodou tohle nevyjde levnějc

http://aukro.cz/item637229440_rgb_scart_kabel_pro_x360_vcetne_optiky_zaruka.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu