Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CS:Source chyba Engine error


L053r

Otázka

Zdar mám cracknutou verzi od Digitalzone a pokud nainstaluju na hru Update číslo 16 tak hra hlásí chybu:

Engine Error:

Platform Error: module failed to initialize

Jinak hru jsem zkoušel přeinstalovávat, vyčistit registry ale ne a ne hru rozjet.

Žádnou další chybu mě hra neukáže.

Sestava:

AMD Athlon 64 X2 5400+

DDR2 2GB

Zotac 9500GT /512MB DDR3/128-bit

WinXP SP3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Taky jsem nainstaloval i 18 pořád stejné...

//po nainstalování update 18 mi hra po odkliknutí předchozí chyby Engine Error nahlásila další chybu:

hl2.exe - Chyba aplikace

==================

Instrukce na adrese 0x0f713e2c odkazovala na adresu paměti 0x0d64a1a0. S pamětí nelze provést operaci: read.

Klepnutím na tlačítko OK ukončete program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar mám cracknutou verzi od Digitalzone a pokud nainstaluju na hru Update číslo 16 tak hra hlásí chybu:

Engine Error:

Platform Error: module failed to initialize

Jinak hru jsem zkoušel přeinstalovávat, vyčistit registry ale ne a ne hru rozjet.

Žádnou další chybu mě hra neukáže.

Sestava:

AMD Athlon 64 X2 5400+

DDR2 2GB

Zotac 9500GT /512MB DDR3/128-bit

WinXP SP3

ahoj..hele presne tohle mi hlasilo kdyz sem dal na steamu cestinu(sice nema source ale HL a to jede na stejnym enginu...je chyba v tom ze se nejaka cast vymazala nebo neni nejak dobre...zkus preinstalovat hru a spustit..kdyz to pude tak instaluj 1 patch a pak to zkus...a jestli to nepude budes si muset stahnout jinou verzi pac tyhle hry od valve sou desne citlivy na instalaci nejakych veci co tam nema bejt...potom prave pisou ten error co tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj..hele presne tohle mi hlasilo kdyz sem dal na steamu cestinu(sice nema source ale HL a to jede na stejnym enginu...je chyba v tom ze se nejaka cast vymazala nebo neni nejak dobre...zkus preinstalovat hru a spustit..kdyz to pude tak instaluj 1 patch a pak to zkus...a jestli to nepude budes si muset stahnout jinou verzi pac tyhle hry od valve sou desne citlivy na instalaci nejakych veci co tam nema bejt...potom prave pisou ten error co tobe

Tou změnou Steamu si myslel Language Changer? Protože cracknutá verze nemá se steam co dočinění...A hru jsem už alepson 10x přeinstaloval, CCleaner čistil registry...ručně jsem pak ještě hledal jestli tam není nějakej zahrabanej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tou změnou Steamu si myslel Language Changer? Protože cracknutá verze nemá se steam co dočinění...A hru jsem už alepson 10x přeinstaloval, CCleaner čistil registry...ručně jsem pak ještě hledal jestli tam není nějakej zahrabanej...

no jo myslel a chapu ze nemas steam...hele jestli ti jelo CSS bez tech patchu tak muze bejt chybnej nejakej patch...nebo se proste crashuje s nejakym...CSS a hlavne Source engine je na tohle naprd...kdyz tam neco spatne das tak si tyhle hlasky nezbavis...zkus dat nejaky bod obnovovy kdy ti to jeste slo..takhle sem to resil ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale já na novym PC ji zkoušim poprvy...a pokud nainstaluju čistou hru bez patchů tak hra funguje.

//edit:Heh to je v *ičovina dal jsem nastavit jazyk na English...standartně je anglicky a nikdy jsem do hry neinstaloval češtinu (nepotřebuju) a hra funguje xD

Díky moc Kapr

//LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu