Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Php ?špatný přístup do mysql databáze..


fReDyY

Recommended Posts

Dělám na ic.cz xD a mám malý problém.

Snažím se dostat na web registraci a pořád mi to hlásí

Ano vím že mám blbý přístup do databáze ale tak mám tam napsat toho hosta nebo co ?Host: mysql.clanweb.cz User name: cw_leaders Databáze: cw_leaders

[b]Warning[/b]:  mysql_connect() [[url="http://www.leaders.clanweb.cz/function.mysql-connect"]function.mysql-connect[/url]]: Unknown MySQL server host 'leadersclanwebcz' (1) in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]27[/b]

[b]Warning[/b]:  mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]17[/b]

[b]Warning[/b]:  mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]18[/b]

[b]Warning[/b]:  mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]23[/b]

[b]Warning[/b]:  mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]24[/b]
Děkujeme za registraci. Na vaši adresu [email="webgame.game@gmail.com"]webgame.game@gmail.com[/email] byly zaslány informace pro její dokončení.
[b]Warning[/b]:  mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in [b]/home/free/clanweb.cz/l/leaders/root/www/ostatni.php[/b] on line [b]53[/b]

Když se registruji.A žádný email mi nepříjde Prosím nemáte někdo nejakou předlohu na Php registraci ? a PRosím jsem lama začínám s PHP teprve

Postupný návod jak udělat registraci ..

Budu dávat THx.!Díky.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu