Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou grafiku


hejl12

Recommended Posts

Ahoj všichni chtěl bych si koupit novou grafiku (aktuální sestava intel Q6600 starší technologie je to 4 jádro,4 gb ram, základní deska Gigabyte EP35-DS4 a grafika GF 8500GT 512 mb)

a potřebuji poradit jakou chce to alespoň 1 gb ram a rozpočet do 5000 Kč a musí být GF, koukal jsem po GF 9800GT, GF 9800GTS, GF 9800GTX, také po GF GTX 260 ale ta má málo paměti a GF GTS 250.

která z těch co jsem psal by byla nejlepší? nebo je nějaká ještě rychlejší? a jak je to stěma příponama GT, GTX a GTS? (začínám se v tom nějak ztrácet a nevím co je lepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GeForce mám ověřenou že všechno jde a že sou i pořádně výkoné Ati jsem ještě moc nezkoušel a asi bych jí ani nechtěl...

EDIT: Ani nevím proč nechci Ati ale jestli by byl lepší výkon za menčí cenu tak bych bral i Ati mě stačí karta na které půjde GTA 4 alespoň na normál bez sekání a STÁLKER Clean sky taky bez sekání, ale lepší by bylo GF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hejl : každý kdo se v pocitacich trosku orientuje ví že ati je mnohem lepší poměr cena/výkon ... je hezke ze mas odzkousene nvidie , ano sou spolehlyvy ale to neznamena ze ati je nejakej ekvialent

ber tu ati , ušetříš ... http://www.alza.cz/sapphire-hd-4870-toxic-d107936.htm

toxic sou vždy lepší než standart

nejnovější je sice hd4890 ale moc tam rozdil neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

cus lidi tady je moje sestava PC http://img19.imageshack.us/gal.php?g=screenshot1kopie.gif a chci se zeptat co bych mel dokoupit, abych rozjel ty novy hry pokud možno na max rozlišení jako je třeba GTA IV :D vím, že určitě tu grafárnu tak se chci zeptat jakou,ale aby to byla nejaka ATI Radeon okolo tech 5000Kč

EDIT: jo a mam asi dost slabej zdroj jen 230V jako jestli stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

407sw - neni to prehnane ;)

u GTA kdyz si nastavujes grafiku tak mas primo pocitadlo, ktery ti podle nastaveni pocita vyuziti pameti

je tam dost rozdil kdyz jsem mel cf 4870 2x512mb a nebo gtx280 s 1GB

s tim 256mb by ses fakt daleko nedostal :D

kolem te petky si klidne vem tu gtx260, je to solidni karta za solidni penize a nic si nedelej z fanATIku jako je LoCo99 ;)

dycky bude nekdo kdo do tebe bude valit to svoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu