Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Klávesnice Logitech Mediaboard pro PS3


kuba7iceman

Recommended Posts

...založil jsem tohle téma, jelikož mám pár otázek ke klávesnici Logitech Cordless Mediaboard pro PS3, kterou se chystám v nejbližší době koupit. A tak doufám, že mi někdo, kdo tuhle věc má, odpoví a poradí. Předem díky...

Takže mě trápí jedna věc, a to psaní háčků a čárek nad písmeny. Nevím tedy jestli se na téhle klávesnici dají napsat taková písmena jako- á, é, ě, č, ů...

Díval jsem se na fotky klávesnice a taková písmena tam nevidím, to asi proto, že je to EN typ klávesnice, napadlo mě třeba, jestli to nepůjde pomocí klávesové zkratky Alt? (např. Alt+130)

A ještě jedna věc, dají se používat na PS3 v internetovém prohlížeči klávesové zkratky? jako např. Ctrl+C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klávesnici už mám doma, takže na otázku si odpovím sám.

Takže psaní háčků a čárek a vůbec českých písmen jako č,ě,š atd. je vyloučeno. Jediná možnost jak je napsat je ta, že si zkopírujete ta písmena z nějakého textu na internetu a následně při psaní textu je budete pracně zadávat pomocí tlačítka "Paste"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klávesnici už mám doma, takže na otázku si odpovím sám.

Takže psaní háčků a čárek a vůbec českých písmen jako č,ě,š atd. je vyloučeno. Jediná možnost jak je napsat je ta, že si zkopírujete ta písmena z nějakého textu na internetu a následně při psaní textu je budete pracně zadávat pomocí tlačítka "Paste"

Díky za info. Tahle klávesnice se mi moc líbí, ale právě kvůli tý češtině jí asi nekoupim - kdyby měla aspoň českej layout kláves, chtěl bych jí používat třeba i k notebooku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu