Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaky fw?


dj.zig

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne. myslím že 2 FW můžeš mít pouze s chipem, ale na to ser, nej je prostě 3.03 OE-C máš na něj všecky funkce 1.5(homebrew, ISO...) a všechyn funkce 3.03(internet browser, vizualizace mp3....)

A 2.71 SE-C je už zastaralý, musel by si používat devhook abysi rozchodil některý hry.. to už radši ten 1.5..

Ale 3.03OE-C je nejjednodušš, nejlepší a nejsnaději upravitelný :):)

Se přece koukni po foru... hooodně lidí mají 3.03 OE-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj 271 se-c uz je zastaraly a nerozjedes na tom z plno her... 3,03 je nejlpesi..... na ten bez.. muzu jen doporucit... nejnowejsi je 3,1 oe-A´ ,,, ten sem taky wyzkosel ale newyhowowal mi psx hrama a spousta weci tam nesla uprawit :) takze bez na 3,03 oe-c :) :wink:

Ehmm... myslim, že si napsal uplně to samý co já před tebou... :roll: :roll: :roll:

A to samý u rybaka.d, zase jenom opsal to co napsal on... ach jo :roll: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej jako za tohle forum sem rad.. jako za chvili jdu objednavat PSP :) prachy mam.. ale.. zrovna se mi rozbil mobil a nejde opravit.. (mam nahradu sice sunka ale faka) a mrte lidi mi reklo ze PSP je k nicemu.. nevim.. jako mam zas brouka v hlave.. ale asi ho koupim.. pac preci jen to co to umi... nadhera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu