Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Info o kytaře na Guitar hero?


ojtisek

Otázka

čus, chtěl bych nějaký info o kytarách na Guitar hero. Jaká je nejkvalitnější a nejvýhodnější do budoucna, poruchovost, cena, atd.

Chtěl bych nějakou z těch levnějších(do 700Kč) a může být i drátová. Posílejte pls odkazy na nějaký obchody, kde se dá koupit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čau taky řeším tenhle problém,hele podle mně je uplně jedno jestli bude drátová nebo bezdrátová(Hlavně bezdrátovou tady v Čr těžko seženeš.....jasně maj jí v celkem dosti krámech(jak kdo chcete-E-shopy) ALE všude ji nemaj na skladě....a podle mně nikdy mít nebudou nebo až za dost dlouho)a jěště k tomu drátová mně přijde víc stylovější:D....reálnější(asi si někdo klepe na čelo ale mně to tak prostě přijde) ten drát tam...A nejlepší je asi si ji koupit z Alzy teda aspoň v mém případě,Jo a jěště stou poruchavostí to bych asi moc nějak nehrotil mně to přijde uplně stejný u těch kytar(les paul a x-plorer) já teda nemůžu řikat protože nemám ani jednu ale kámoš má 2 na PS2 sice na tom už nehraje ale hrál na nich cca 2 roky což je docela dobrý..doufám že jsem ti pomohl......thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čus, chtěl bych nějaký info o kytarách na Guitar hero. Jaká je nejkvalitnější a nejvýhodnější do budoucna, poruchovost, cena, atd.

Chtěl bych nějakou z těch levnějších(do 700Kč) a může být i drátová. Posílejte pls odkazy na nějaký obchody, kde se dá koupit. Díky

Kytaru za 700?Jsi trochu zaspal dobu né :blink:? vždyt tedkom měli na Alze kytaru na xbox 360 ke guitar hero za 350 kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mi pls pošlete nějaký odkaz kde to je levný a je skladem

No tak to sem se taky trochu našravl....normálně o víkendu jsem se na tu kytaru koukal jěště tak v neděli večer a v pondělí jako že si ji objednám za 350,- no koukám na uložený odkaz a nechápu kouknul jsem se jěště asi 3x ale prostě mne to vždy přesměrovalo na homepage takže asi ta akce zkončila fakt jsem se naštval...ale tak co koupim si kytaru se hrou odkaz:http://www.alza.cz/xbox-360-guitar-hero-d118876.htm , http://www.alza.cz/hra-pro-xbox-360-d79332.htm (rozbalená) .......je to v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel bych dotaz,sice to tu mozna nekde je ale nevim kde a chci se ujistit,kdyz si koupit tuhle kytaru,zahraju si s ni vsechny dily hlavne GH 3(ted stahuju)?

http://www.funstore.cz/prislusenstvi-pro-xbox-360-guitar-hero-kytara-dratova-p-8638.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu