Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Slim 2004 - Odbornici radte


penthaler

Otázka

Ahoj vsem,

mam dost hustej problem a nevim co s nim mam delat. Doufam, ze se najde nekdo zkuseny a helfne...

Takze co me trapi ->

planoval jsem kompletni prekrytovani PSP Slim. Postupnym rozdelavanim jsem prisel na to, ze JEN SROUBOVAK nestaci!!! a asi po hodine sem to proste a jednoduse vzdal, jelikoz potrebne nastroje a trpelivost nebyla... Do te doby se mi ale psp povedlo natolik rozdelat, ze uz v nem zustalo jen par sroubku uvnitr UMD mechaniky (zakladni deska koukala z jedne strany, mechanika z druhe a vsude takovy jakoby ksandy v pc - hodne propleteny ze predu do zadu...)

Vratil jsem vse jak melo byt, zapnu a k memu uzasu psp reaguje, funguje a to mi nezbylo nic navic :D

Ale...

- tlacitka v menu reaguji, i kdyz se mi zda, ze trosku pomaleji nez driv

- po najeti selectem do VSH menu a opetovnemu stiskuti selectu se vsh menu nevypne a psp prestane tak na 10 - 15s reagovat

- po spusteni me oblibene DJ MAX PORTABLE 2 hry se mi sama automaticky zacne scrolovat menu a nejde nicim zastavit.

- ve vsech aplikacich po stisknuti HOME nabidka HOME nereaguje, sice je videt, ale cokoli zmacknu, deje se ve hre, ci aplikaci

Popravde, nejsem nijak moc zrucny a s prominutim debil taky ne, ale tohle me docela zarazi, jelikoz sem na vse byl velmi opatrny, snazil jsem se nic nepokroutit, neurvat... navic jak jsou delana tlacitka uvnitr, to je fakt silenost... tech sem se bal nejvic --- jakoby plastovy igelit s tistakem prilepeny na plast...

Myslite, ze prehrani CFW pomuze? Nebo bude jednodussi vyhledat zde v CR a taky na foru nejakeho dobrodince, jenz se na to fyzicky mrkne (tim nemyslim prehrani CFW)?

Predem dik za odpovedi

EDIT: Do recovery se dostanu pouze pri spousteni psp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:bash::bash::bash:

Pokracuji - psp jsem rozdelal, vycistil, zkontroloval, zda nekde neco nechybi nebo treba neprebyva, zkrizene spoje ani kontakty zadne...

Zkusnul jsem preflashovat na cfw 5.00 M33-4, stale dela to same...

A KONKRETNE MI TO DELA TLACITKO L... Proste musim vse jakoby potvrdit Lkem nez se to rozjede... :blink:

Jsem z toho na vietvi :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.playcentrum.cz/kabel-l-r-home-volume-psp-slim-486701.htm

nema nekdo nahodou toto? + info jak to ze zakladni desky dostat dolu a zpet z takovych jako konektoru...

btw. pri zmacknuti krytu v mistech leveho reproduktoru je vse OK a tlacidla fachci i hry jak maji... bohuzel ale jen na chvili, takze to nejakym tim kontaktem bude... bohuzel nevim kde...

Je tu v okoli Teplic nekdo kdo, by se na to mohl mrknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj vsem,

mam dost hustej problem a nevim co s nim mam delat. Doufam, ze se najde nekdo zkuseny a helfne...

Takze co me trapi ->

planoval jsem kompletni prekrytovani PSP Slim. Postupnym rozdelavanim jsem prisel na to, ze JEN SROUBOVAK nestaci!!! a asi po hodine sem to proste a jednoduse vzdal, jelikoz potrebne nastroje a trpelivost nebyla... Do te doby se mi ale psp povedlo natolik rozdelat, ze uz v nem zustalo jen par sroubku uvnitr UMD mechaniky (zakladni deska koukala z jedne strany, mechanika z druhe a vsude takovy jakoby ksandy v pc - hodne propleteny ze predu do zadu...)

Vratil jsem vse jak melo byt, zapnu a k memu uzasu psp reaguje, funguje a to mi nezbylo nic navic :D

Ale...

- tlacitka v menu reaguji, i kdyz se mi zda, ze trosku pomaleji nez driv

- po najeti selectem do VSH menu a opetovnemu stiskuti selectu se vsh menu nevypne a psp prestane tak na 10 - 15s reagovat

- po spusteni me oblibene DJ MAX PORTABLE 2 hry se mi sama automaticky zacne scrolovat menu a nejde nicim zastavit.

- ve vsech aplikacich po stisknuti HOME nabidka HOME nereaguje, sice je videt, ale cokoli zmacknu, deje se ve hre, ci aplikaci

Popravde, nejsem nijak moc zrucny a s prominutim debil taky ne, ale tohle me docela zarazi, jelikoz sem na vse byl velmi opatrny, snazil jsem se nic nepokroutit, neurvat... navic jak jsou delana tlacitka uvnitr, to je fakt silenost... tech sem se bal nejvic --- jakoby plastovy igelit s tistakem prilepeny na plast...

Myslite, ze prehrani CFW pomuze? Nebo bude jednodussi vyhledat zde v CR a taky na foru nejakeho dobrodince, jenz se na to fyzicky mrkne (tim nemyslim prehrani CFW)?

Predem dik za odpovedi

EDIT: Do recovery se dostanu pouze pri spousteni psp...

zkontroluj si zapojeni vsecho na desku, jestli nekde nepodelals ty priklapavaci konektory. muze to byt bezproblemu tim. nahrati noveho CFW ti vubec nepomuze

http://www.playcentrum.cz/kabel-l-r-home-volume-psp-slim-486701.htm

nema nekdo nahodou toto? + info jak to ze zakladni desky dostat dolu a zpet z takovych jako konektoru...

btw. pri zmacknuti krytu v mistech leveho reproduktoru je vse OK a tlacidla fachci i hry jak maji... bohuzel ale jen na chvili, takze to nejakym tim kontaktem bude... bohuzel nevim kde...

Je tu v okoli Teplic nekdo kdo, by se na to mohl mrknout?

to co mas na playcentru ti sehnat muzu. kdyztak se mi na to ozvy PM a tam se domluvime.

s tou vymenou ti taky kdyztak poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ICE22222: tak jsem to vsechno zkontroloval a zkusil i ty kontakty. Pisni mi prosim na ICQ. dohodnem se na ty oprave.

Jinak jedna se o problem tlacitkove membrany. U L ka je v pravem hornim rohu jakesi vybouleni. Tak v tom tkvi jadro pudla (a ten pudl dela neplechu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu