Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

doporucte pls nakou dobrou hru na moje pc


killer15688

Recommended Posts

Eh :lol: dneska je pátek :lol:

ale aby to nebyl OT tak bych ti doporučil Gothic 3 , Cod 4 a 5 :lol: a nebo třeba takový worms 1 :lol: :lol:

ja myslim patek 8 takze pristi tyden;)

...jo a hele mam problem kdyz si dam v xzonu moji konfiguraci tak mi to ukazuje ze to nerozjedu i kdyz minimalni pozadavky mam:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co máš rád za žánr přesně ?

už jsem ti pár her vyjmenoval ale to není vše...

/xzonu: a dalším takovým webovým aplikacím 100% nevěř ja třeba u gta mi to psalo že to rozjedu jen tak tak na minimální a přitom sem to hrál na medium a teměř no lag

ja hraju zavodni, akcni a sportovni nejvic... jinak ja bych si taky pral dohrat gta 4:lol: uz sem ho dohral na ps3... ale na pc by to bylo lepsi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nápověd už tu bylo, jinak celkem zbytečný topic vzhledem k tomu, že každý hráč je odlišný a to co bude bavit jednoho nemusí nutně bavit druhého....pokud si i přesto nevíš rady doporučuju navštívit nějaký eshop viz např. xzone nebo playcentrum podívat se do sekce pc her, kde máš ke každé hře popis a a okamžitě zjistíš zdali by se ti líbila nebo ne...tady ti každý řekne maximálně název toť vše, spíš to tu už vypadá jak v posthunt topicu, takže LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu