Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Revue magazín - poslední vydání - PSP Revue vol.28


SSuk

Recommended Posts

Dnešním dnem je zahájen provoz oficiálního webu PSP Revue

http://psp-revue.bboy-forum.cz

Nelekejte se adresy, nechtěli jsme využívat pomalých freehostingů, proto jsme využili mou subdoménu. V budoucnu je plánován přechod na běžnou adresu.

Web je teprve v testování pro veřejnost, takže se bude ještě spousta věcí vylepšovat a dodělávat, ale už ted toho má co nabídnout.

Doufáme, že se vám web bude líbit a podpoříte ho registrací a ponecháním zprávy v chatboxu, děkujeme za návštěvu.

To ale neznamená, že tento topik zůstane osamocen, pravidelně budeme přinášet aktualizace jako tomu bylo doteď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PSP Revue online služba spuštěna!

Dnešním dnem jsme zprovoznili novou službu, která vám umožní prohlížet si veškerá čísla přímo ve vašem internetovém prohlížeči na psp. Pokud máte wifi připojení, stačí do adresy zadat pouze http://psp-revue.bboy-forum.cz/online

Mělo by to vše jet v naprostém pořádku, avšak teprve to oficiálně testujeme pro veřejnost, kdyby něco, pište:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to paradne, az se nekde budu nudit a budu mit pristup k WiFi (napr. u taty), tak to urcite vyuziju.. ;) Jedine, co mi tam chybi je tlacitko 'Zpet na zeznam cisel' po docteni jednoho cisla. Jedina moznost je bud znovu najet na adresu portalu nebo se nekolikrat vracet 'Zpet'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to paradne, az se nekde budu nudit a budu mit pristup k WiFi (napr. u taty), tak to urcite vyuziju.. ;) Jedine, co mi tam chybi je tlacitko 'Zpet na zeznam cisel' po docteni jednoho cisla. Jedina moznost je bud znovu najet na adresu portalu nebo se nekolikrat vracet 'Zpet'.

Tak tam je to tlacitko ZPET :)

Je v pravo dole, ta sipka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hledá se grafik!!

Zdravím, jak jste si mohli všimnout časopis už jakokdyby dva měsíce stojí, jako redakce pracujeme dál a články hotové máme, bohužel nám chybí člověk, který by ztvárnil grafickou stránku časopisu, proto se 7. vydání neustále odkládá. Hledáme schopného grafika, který by pracoval pro psp-revue a svou práci vykonával rád.

Popřípadě máte-li nápad, jak by se psp-revue mohla odvíjet dál, tak sem s ním. Máme na mysli, že pokud by se nesehnal grafik, že bychom mohli předělat revue spíše na webovou formu a psát recenze jako na herní portál nebo styl checkpointu, ale tady by to chtělo video střihače. Prostě něco, kde nezáleží tolik na grafikovi. Ale pevně doufám, že se grafik najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsem tu s aktualizací tohoto tématu :)

Přidejte se k nám!

Jak jste si již mohli všichni všimnout PSP Revue je mladý projekt, který běží teprve prvním rokem. Rádi bychom jej nadále rozšiřovali a zlepšovali se. V současné době člověk nedokáže sám konat velké věci, vždy je lépe mít pořádný a dobrý tým spolehlivých lidí. V tomto ohledu se na vás obracíme a nabízíme vám možnost zařazení se do našeho týmu.

Koho hledáme?

zejména recenzenty (lidé píšící recenze, preview, novinky atd)

grafiky

webové programátory

filmové tvůrce a střihače

lidi s tvůrčími a dobrými nápady

pisatele extra článků

reklamní manažery

a mnohé další

Také bychom rádi spolupracovali s vámi na reklamě, máte-li zajímavý web a chcete si vyměnit bannery nebo chcete být mezi prvními, kdo bude mít k dispozici naše nejnovější číslo nebojte se nás kontaktovat.

Jsme otevření všem možným způsobům spolupráce, stačí se nám jenom ozvat a sdělit vaše myšlenky a inovativní nápady.

V případě zájmu kontaktujte šéfredaktora Andreho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Revue forum

Strarý originál v novém a vylepšeném kabátu.

Je mi ctí Vás informovat o našem novém projektu. Poslední dobou jsme měli sice problémy s dokončováním nových čísel. Chyběl nám grafik, a tak práce stály na mrtvém bodu. Tato prokletá situace je ale prolomena a nyní si troufám jménem celé redakce říci, že začíná nová éra. Co to tedy znamená pro Vás? Jak již mnozí vědí, tak nějakou chvíli už funguje náš web. Nyní ale přichází zásadní novinka. Spouštíme i veřejné fórum, tedy dostupné právě pro Vás. Jaký důvod by musel nastat, aby jste jej navštívili? Tak ze začátku určitě zapůsobí zvídavost, ale i právě zde se budou objevovat nejnovější informace z naší redakce, můžete se tam s námi podělit o Vaše nápady či se přímo stát i členy redakce. To je jen malý výpis z mnoha možností, které na Vás čekají. K závěru svého článku mohu ještě informovat o tom, že grafické, tedy závěrečné práce na 8. čísle jsou v plném proudu. Další informace již na našem webu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

http://psp-revue.bboy-forum.cz/forum/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Máme tu další novinku. O co se jedná??? PSP Revue hledá nové členy na psaní novinek. Co je potřeba? Každý den tak 15 minut vašeho času a hlavně chuť něco dělat. Rozjíždíme nový projekt, a hledáme schopné novinkáře. Kdo by měl zájem, nechť se mi prosím ozve na icq : 357102539.

Každá výpomoc je vítána.

SSuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově jsme rozjeli menší vylepšení, od včerejška budeme denně přidávat novinky ze světa PSP na náš web, abyste byli zásobeni více informacemi, nemusíte se bát, že by se kvůli tomu PSP Revue zpomalovala, novinky mají na starost lidé, kteří se nepodílí na samotné tvorbě a psaní článků do časopisu.

Web: http://psp-revue.bboy-forum.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Revue speciální novinkový díl

1-4.jpg

Možná vás překvapuje tento novinkový speciál. Nejedná se o hlavní číslo, ale jen o takový bonusový doplňek k ulehčení čekání na další vydání.

Nedávno jsme rozjeli novinkový projekt, kdy se pokoušíme denně vám přinášet novinky na webu. Napadlo mě udělat výběr a z těch nejlepších jsem se rozhodl udělat speciální číslo PSP Revue.

Celé číslo bylo vytvořeno jedinou osobou. Tou osobou, která za tímto dílem stojí jsem já, šéfredaktor magazínu. Jedná se spíše o takový pokus, nikdy dříve jsem pořádně nepracoval ve photoshopu a grafika mi byla blízká asi tak jako to, že se stanu prezidentem naší republiky, ale dříve jsme měli problémy s grafiky, tak jsem se rozhodl naučit se základy, abych kdyžtak mohl vypomoci grafikům. Jsem naprostým začátečníkem, tak kritiku i rady snesu.

Pokud si přejete, abych vám přinášel nepravidelně taková mikro novinkové čísla i nadále, tak prosím, abyste se vyjádřili do komentářů na spřátelených webech nebo přímo k nám do fora, kde vytvořím sekci novinkový speciál. Pokud nebudou žádné ohlasy, další číslo tohoto speciálu již nikdy nevyjde.

Děkuji všem, kteří si toto vydání přečtou.

šéfredaktor Andre

Download:

http://www.edisk.cz/stahni/42928/PSP_Revue_special_vol.1.rar_4.3MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

PSP Revue vol. 9

Možná některé nedůvěřivé překvapím, ale jsme opět tu a v plné síle s číslem nabitým ostrými náboji v podobě nejnovějších událostí ze scény PSP a žhavých recenzí.

Jako vždy naše redakce celou dobu pilně pracovala a připravovala pro vás zajímavé články, abyste aspoň na pár chvil při čtení našeho magazínu zahnali nudu nebo si zkrátili cestu do práce nebo školy.

Mnozí z vás si již určitě všimli vydání speciálního novinkového čísla, jehož budoucnost ležela pouze ve vašich rukou. Jak bylo tedy rozhodnuto? Díky vašim ohlasům a vašemu zájmu budou tyto mikro vydání vycházet nepravidelně i nadále.

V neposlední řadě bych chtěl vyzdvihnout činnost našeho grafika jménem Janmatys, který připravil pro vás celé číslo v rekordním čase a to zcela sám bez cizí pomoci.

Přeji vám opět jménem celé redakce příjemné chvíle strávené u PSP Revue.

šéfredaktor Andre

001.jpg

Download:

http://www.edisk.cz/stahni/60762/psprevue9.rar_28.01MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSP Revue v anglickém kabátku!

27-2.jpg

Dnes jsem měl chvilku oddech od všech povinností a dopřál si trochu odpočinku a co to? Zazpomínal jsem na staré časy a na dobu, kdy PSP Revue teprve začínala. Tehdy naše redakce zela prázdnotou a nikdo nás téměř neznal, začínali jsme úplně od nuly. Tenkrát s námi spolupracoval spoluzakladatel PSP Revue Vojta69, ale bohužel jsme se s ním museli rozloučit a popřát hodně štěstí do života. Od té doby PSP Revue ušla velký kus cesty, při tomto putování jí pronásledovali nejen problémy, ale také pár světlých okamžiků a vedlejších projektů.

Právě o jednom z těchto projektů bych se chtěl zmínit, kdysi jsme plánovali rozšířit PSP Revue i za hranice nejen České ale i Slovenské republiky. Podařilo se nám sehnat několik lidí z Anglie a USA, kteří byli ochotni psát články a podílet se na tvorbě časopisu v anglickém jazyce. Ovšem tvorba se setkala s velkými problémy. O magazín byl obrovský zájem a každý jej chválil, ale bohužel jsme ztroskotaly na lenivosti anglických recenzentů a anglická pobočka musela být zrušena.

První a zároveň jediné číslo, které vyšlo upadlo do zapomění a teprve dnes při přemítání o minulosti PSP Revue jsem si na něj vzpoměl a pokusil se jej najít a že to bylo těžké hledání. Téměř odevšud bylo číslo smazáno, ale podařilo se mi najít jeden zdroj. Rád bych se s vámi o něj podělil. Je to tak trošku zapomenutý artefakt.

Napsal šéfredaktor Andre

download: http://www.edisk.cz/stahni/27735/PSP_Revue_1_eng.rar_5.16MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím všechny příznivce nejen PSP Revue ale také všechny hráče,

V redakci se neustále potýkáme s nedostatkem recenzentů. Sháníme proto nové tváře, které se nebojí psát o hrách, novinkách a homebrew aplikacích. Vítáme každou pomoc. Předem děkuji všem zájemcům.

Prosím všechny, kteří projeví zájem aby mi poslali PM, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSP Revue vol. 10

01-1.jpg

Dnes slavíme takové malé jubileum. Je to přesně desáté číslo, které se nám podařilo vydat a nebýt celého týmu a také vás čtenářů, kteří nás podporujete, tak bychom tu dnes nebyli a PSP Revue, v podobě v jaké ji znáte, by neexistovala.

Svým jménem bych chtěl poděkovat několika lidem. Můj první dík směřuje ke všem, kteří se na PSP Revue podíleli a měli zásluhu na tom, kam jsme to dotáhli, ale bohužel museli z redakce odejít. Dále chci poděkovat současnému týmu, který i přes veškerá úskalí pracuje na plné obrátky a obětuje svůj volný čas k tomu, aby potěšil vás čtenáře. V neposlední řadě chci poděkovat PSPzone.sk a PSP-flash.tym.cz za jejich podporu a publikování našich čísel a informací.

Doufám, že se tu sejdeme i u vydání 20. čísla, které bude ještě více propracovanější a nabité samými peckami z PSP scény. Uvidíme, zda-li hlaveň revolveru bude nabitá ostrými náboji. To vše ukáže čas.

Grafické zpracování pro vás tentokrát připravili Andre a Budlog, snad se vám bude jejich práce aspoň trošku líbit.

Jako vždy vám přeji příjemné chvíle strávené u PSP Revue. Doufám, že si tu každý z vás najde nějaký ten článek, který ho upoutá.

S pozdravem šéfredaktor Andre

Download: http://psp-revue.bboy-forum.cz/?p=747

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu