Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pokazeny joyestick na PSP?


markjag

Otázka

Pokazil sa uz niekomu z vas na PSP ten joyestick? Mam to reklamovat? Je to vlastne reklamovatelne?

Totiz pri hrach mi niekedy ide sama hra (ci uz stihacka alebo pohyb v menu troska dola, strasne malicko sa to hybe ale hybe). Jak keby bol stred osi niekedy posunty. Nie je napriklad nejaka rekalibrovacia utilitka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pokazil sa uz niekomu z vas na PSP ten joyestick? Mam to reklamovat? Je to vlastne reklamovatelne?

Totiz pri hrach mi niekedy ide sama hra (ci uz stihacka alebo pohyb v menu troska dola, strasne malicko sa to hybe ale hybe). Jak keby bol stred osi niekedy posunty. Nie je napriklad nejaka rekalibrovacia utilitka?

dělá mi to úplně to samý, od začátku co psp mám, ale hrozně málokdy a proto to moc neřeším.. na kalibraci jsem nikde na webu nenarazil, tak to řeším tak, že do analogu vždycky ťuknu prstem a je to zase dobrý ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemam ani koberec ale rovno podlahu a i tak som nenasiel stale. Som pozeral uplne okolo stola a nic. Zajtra nadvihned postel a rozoberem klavesnicu. Ak to nenajdem ani tak rozoberem celu izbu, ja to chcem. Dufam ze to pes neukradol, musim mat zavrete dvere zajtra cely cas :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemam ani koberec ale rovno podlahu a i tak som nenasiel stale. Som pozeral uplne okolo stola a nic. Zajtra nadvihned postel a rozoberem klavesnicu. Ak to nenajdem ani tak rozoberem celu izbu, ja to chcem. Dufam ze to pes neukradol, musim mat zavrete dvere zajtra cely cas :) .

:D :D Ja mam joisticj z rozebraneho psp :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prodává se celá sada asi 6 různě tvarovaných a dlouhých kusů a ani to není extrémně drahé. Teď ale nechci střílet od pasu, tak se zkus podívat třeba na Playcetrum.cz, nebo na Aukro.cz. Jinak pokud ho najdeš, tak zkus pak ve hře pprojet dokola celý rozsah maximální výchylky (opiš kruh dokola, třeba na obě strany). Mně to už dostkrát pomohlo jak na PSP, tak na PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
joystickem to asi nebude ... skuste ho sundat a chvilku hrat bez nej jenom s tim vybezkem na ktery se nasazuje ten spunt a uvidite jestli se to zlepsi

kloboučkem to je jen nědky ale ja hraju bez toho kloboučku a furt mi to navání doleva(vždy to vyrovnám ale...) ale už mně to sere pomaličku to vyrovnávám kladivem:D... ale asi to reklamuju ne jenom kvůly joy ale kvůly umd mechaniky děsně při načítání rachotí(ve hře naštěstí ne)

a psp má vlastně 4 repráky že? protože mně hrajou jenom 2 spodní:D

ty 2 přední ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No aj mne hraju spodne. Neviem o tom ze by mali aj predne, pretoze kamaratovi aj bratrancovi hraju tiez len spodne dierky :) .

BTW: Tu nasadku som nasiel :-D . Som hladal pod postelou, okolo stola, v klavesnici, pri pocitaci, v spleti kablov, vsade, nakonec som to nasiel v stole v suflliku :>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu