Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den... připojuju poprve xbox na internet... mohli by ste mi poradit jak to udelat? Prosim kdyžtak mi napište do zpráv a nebo na skype

Skype: Hydrous1

http://console-forum.net/tema/97776-faq-xbox-live-zeptej-se-dostanes-odpoved

http://www.eurogamer.cz/articles/pru...filu-xbox-live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj Mám otázku. Když si brácha pořídí novou konzoli, a na xblive si mě přidá do přátel, tak když budeme hrát jen spolu buď vs. nebo coop? jako LAN a nehrozí ban? popřípadě jak nato. Ke konzolím si budeme pořizovat nejnovější flash. Děkuju za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj Mám otázku. Když si brácha pořídí novou konzoli, a na xblive si mě přidá do přátel, tak když budeme hrát jen spolu buď vs. nebo coop? jako LAN a nehrozí ban? popřípadě jak nato. Ke konzolím si budeme pořizovat nejnovější flash. Děkuju za odpověd.

Myslíš tím že ty se vůbec nebudeš připojovat na live ? V tom případě ti samozřejmě ban nehrozí . Vztahuje se na konzoli - ne na profil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Potřeboval bych se na něco zeptat .... v listopadu 2010 jsem si koupil xbox 360 arcade který mi v prodejně ihned za 500 flashnuli..... ale všechno bylo v pohodě hry mi jeli takže vše bezproblemu jenže jakmile začali v roce 2011 vychazet nové hry typu crysis 2 dirt 3 atd... tak to mi už hazelo jen nějakou chybu že to chce upgrade a nebo to vubec nenajelo ... tak mi nějakej ♥♥♥♥♥ poradil at to píchnu do netu a zkusím to upgradovat ... dal jsem to a asi 15 minut se mi tam něco instalovalo tak ted mam kopletně jinačí dashboad... a to b byl ten nejmejší problem .. ale ted mi už nechcou jet pálené hry :( strčím tam DVD a najede mi to jako bych tam hodil nějake prazdne dvd a je tam jen play pause a podobně .... nejede mi žádná hra ani staré ani nové ... Tak vác hrozně prosím o pomoc co mám zrobit :( co mám udělat aby mi to o5 jelo v pohodě ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

Mám problém s připojenim na xbox live. Jednou to jde pak to nejde. Píše mi to Can't connect to xbox live. Select test connection to troubleshoot or try recovering your profile... Druhá možnost nejde...a když dám ten test.. tak to píše něco s MTU že potřebuju min 1336 tušim..at se podívám do nastavení routeru... ale tam mám nastavené 1500 tak to nechápu... Mám xbox s kabelem a to mi jde normál do douteru..nevim co mám dělat :/ koupil jsem si použitý disk a od té doby to takhle blbne..ale tim to asi není ne ??? díky ta pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš již regulérně nainstalovaný DB 13599, jedná se o update hry a ne o update DB, můžeš jej bez problémů udělat a nemusíš se bát. Pokud ale nemáš online pass, stejně si pálenku po XB Live nezahraješ, musel by sis jej koupit za MSP...

Jinak dále doufám, že máš hru správně zkontrolovanou v ABGX i patchnutou SSv2, jinak riskuješ flag a posléze ban...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute, omlouvám se, jestli už se zde na tuto otázku už nachází odpověd, ale než bych to celé přečetl, tak jsem tady do zítra. Na Vánoce jsem dostal Xbox (250Gb+forza3+3gold member+crysis2 down.). K tomu jsem dostal také kinect, ale to už není podstatné. Já vše zapojil, hrál jsem forzu3+fifu12 až do ted, pak i nejaké další hry na kinect. Jeste jsem nebyl na Live a mel jsem ten "základní" profil bez připojení a to proto, že mi bratr řekl, že je lepsi se tam nepripojovat, kdyz pak budu chtit dělat flash. Já se rozhodl flash nedělat a tak jsem se dneska přihlásil na už delší dobu založeny Xbox LIVE účet(GTA IV, Dirt3 - PC). Moje otázka zní: Jde nějak spojit ty G body ze základního profilu a ten LIVE? Opravdu se mi nechce všechny závody a zápasy dělat znovu.. Nevíte popřípadě jak na to? Díky, jestli jste si to vůbec přečetli a Mrkvicka66 jméno mé. Když tak přidejte do přátel.. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahojky, můžete mi poradit, jak se Xboxem připojit na net? Mám wifi - zadám heslo, IP se má přidělit automaticky, ale při testu připojení mi to vyhodí failed - co s tím?

Bud zadavas heslo spatne a nebo zkus zadat manualne dns do konzole co mas od poskytovatele .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím mám také problém a to tem, že pokud hraji s jedním kamarádem (jak párty tak hru) tak jde vše bez problémů. Pokud se k nám chce připojit třetí človíček, také ze seznamu přátel, tak už nám to píše, že díky problémům na síti se nelze připojit ke konzoli druhého hráče. Jak se toto dá vyřešit? Jsme tři kamarádi a rádi bychom si spolu zahráli on-line všichni spolu. Díky za odpovědi.

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejspíš kamarád nebo někdo z vás nemá veřejnou IP adresu. Zkuste ještě jestli máte na routeru nastavené UPnP na enabled. Jinak si u providera zajistit veřejnou IP. Zkuste každý sám pozvat a ne jenom jeden třeba zrovna ty posíláš možná invite tak ať ho pošle kámoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu