Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

takže, jen jsem usuzoval že pokud se modem updatuje new FW je třeba ho resetovat - já tak udělal ale možná není potřeba.

1. WAN Interface - The Automatic Detection

2. UPnP - Enable

3. v konzole v Configure Network - IP Settings vybrat Automatic

4. spustit test v konzole

5. pokud bude Failed tak zpět do IP Settings konzole a zadat IP manualně - poslední číslo o jedno vyšší a opakujte test.

pozor at při manuálním zadávání nezvolite již používanou IP

připojení O.K. ale jen MODERATE

zajímavé je, že pro IP, které jsem povolil DMZ se připojí pouze u volby The Automatic Detection

pokud zvolíte VDSL line tato IP už nebude fungovat, ale naopak zase fungují jiné IP, které se nepřipojí u volby The Automatic Detection

ještě chci otevřít porty jestli vyskočí NAT OPEN

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano jsem online přes O2.

udělal jsem reset

zvolil jsem autodetekci

UPnP povolit

a pak to chce najít funkční IP, s kterou se připojíš.

možná stačí jen hledat IP, nevím..........

nevím co pomohlo ale jedeto, píšu co jsem dělal tak to můžeš zkusit nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moc nerozumím poslednímu bodu: zvolit IP manuálně, při tomto nastavení na mě vyskočí tři položky: IP adress, Subnet Mask a Gateway. Do té první dám tedy číslo o jedno vyšší, ale co ty ostatní dvě?

zadaš stejné jako u automatic - měníš pouze IP

automatic máš např: 10.0.0.33 tak dej jinou - třeba 10.0.0.55

subnet mask zůstává

gateway zůstává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty jo, dal jsem o jedno vyšší a jde to, je tam tedy vykřičník při testu konektivity, ale zatím to jede :-)

edit: aha, tak to je jen nějaké provizorní připojení, není možné nic dělat online... :-(

edit2: když jsem to nové ruční číslo zadal a uložil do toho DMZ, tak už pak zmizel i vykřičník a test konektivity proběhl uplně na jedničku, ale pokud se snažím udělat něco na XLIVE, tak mi to vyhodí chybu 8007274c

edit3: tak nevím, dal jsem zpět vše do automatu, do DMZ jsem dal IP co je v automatu a už mi vše jede, je tam tedy zase ten vykřičník u testu, ale tentokrát jsem se k LIVE připojil plnohodnotně a dokonce i stahuju hru co dávají ke Goldu zdarma... (?)

edit4: tak zase tak plnohodnotné to není, v dashboardu můžu dělat co chci (stahovat dema, cokoliv prohlížet), ale jakmile spustím hru a chci ji hrát online, tak se mi odpojí profil od XLIVE a vyhodí opět známou chybu 8015190b! Takže zase všechno od začátku...

Upraveno uživatelem Nunina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jo, ale zahrát online si stejně nemůžu a já hraju jen online :-(

edit: tak teď jsem si dokonce i chvilku zahrál online, dal jsem tam opět manuálně jiné IP, to samé jsem dal do DMZ a zůstal jsem připojen i ve hře. V okamžiku jak jsem ze hry vyjel, hned naskočila chyba připojení k XLIVE a už jsem se opět připojit nemohl...už ničemu nerozumím...

jinak služba LIVE hlásí na stránkách tento problém, nevím jestli to na to nemůže mít taky vliv:

XBOX LIVE Service

Uživatelé mohou zaznamenat potíže s následujícími službami:

  • Accessing saved games and data in cloud storage

Má vliv na následující platformy Live:

  • Xbox 360 Console

Víme o tomto problému a pracujeme na jeho vyřešení. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za trpělivost.

Upraveno uživatelem Nunina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu