Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

tak se taky pridam se svim romanem, vcera se mi stal ten samej problem co tady resime (celou dobu sem to resil za pycyho)a uz sem nemel nervy to resit, pomohl mi klasickej reset modemu do tovarniho nastaveni, s tim ze sem odpojil vsecky LANky jako pc,tv,atd.. a jediny a prvni co sem zapojil byl xbox, tudiz xbox ma ip 10.0.0.1 a vsecko maka jak ma , nic jinyho sem rucne nenastavoval.. treba nekomu pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak se taky pridam se svim romanem, vcera se mi stal ten samej problem co tady resime (celou dobu sem to resil za pycyho)a uz sem nemel nervy to resit, pomohl mi klasickej reset modemu do tovarniho nastaveni, s tim ze sem odpojil vsecky LANky jako pc,tv,atd.. a jediny a prvni co sem zapojil byl xbox, tudiz xbox ma ip 10.0.0.1 a vsecko maka jak ma , nic jinyho sem rucne nenastavoval.. treba nekomu pomuze :)

no ok. to ja udělal taky. ale jak to že vše maká jak má když jsi nic ručně nenastavil a tím pádem ani nepovolil UPnP a o otevření portů ani nemluvím. po resetu je totiž vše vypnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mně ani tohle nezabralo, po resetu mám stejně na konzoli IP 10.0.0.32. Zkusil jsem tam nastavit 10.0.0.1 ručně, ale je to pořád to samé...:-( I když se tedy na LIVE připojím, tak zase jen provizorně, tzn. že mě to počase stejně vykopne. Pietro, tobě to pomohlo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mně ani tohle nezabralo, po resetu mám stejně na konzoli IP 10.0.0.32. Zkusil jsem tam nastavit 10.0.0.1 ručně, ale je to pořád to samé...:-( I když se tedy na LIVE připojím, tak zase jen provizorně, tzn. že mě to počase stejně vykopne. Pietro, tobě to pomohlo???

mě pomohla varianta, kterou jsem uvedl již dříve.

ale stalo se mi že pokud jsem vypl modem tak aktuální IP nastavená v konzoli přestala fungovat.

jednoduše opravím změnou posledního čísla IP a zase to jede - pouze moderate (otevření portů ani povolení DMZ pro IP konzole nemělo vliv na NAT OPEN)

jinak těžko se dá říct že 10.0.0.1 ti bude fungovat!!!!! vše se odvíjí od nastavení LAN

- tam je jasně nastaveno rozmezí IP adres, které DHCP Server může přidělit.

- pokud jsi připojil k modemu pouze xbox tak dostal první IP v pořadí - u tebe tedy 10.0.0.32

- rozmezí IP máš asi 10.0.0.32 - 10.0.0.254

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

upnp a nastaveni portu to po me chtel jen rgh kdyz sem chtel hrat multak online prez system link, jinak to upnp ani porty sem na xbox live gold, nenastavoval nikdy.. jinak je mi divny ze ti jako prvni ip pridelil 10.0.0.32 mrkni do LAN-Clientlist tam mas ty ip do jednotlivejch zarizeni, v pripade ze to mas po cerstvim resetu , tak tam mas mit jen jednu, atd.. kdyz pripojis pocitac 2 , setpox 3 , notebok , 4 je pritom jedno jestli to pripojujes na ten jeden a ten samej kabel vzdycky dostanes ip adresu pro kazdej HW

je teda pravda ze sem hru nikdy nevytvarel ale vzdycky sem se k nekomu pripojil, to byl problem u toho rgh s tema portama..

jinak Zyxell 660 :)

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám to přesně jak jsi napsal, zaplé upnp a ručně nastavené IP. Tak nějak to občas jede, ale stejně by to chtělo vyladit tak jak to má být... Každopadně velké díky za pomoc!

aby to bylo jak má tak to bude muset vyladit O2.

Při mém štěstí jsem ted prodlužoval závazek, ale ještě jsem neodeslal podepsane smlouvy, takže pokud to nevyladí do týdne tak budu ladit já, ale nového poskytovatele.

tím pro mě končí téma o neschopném O2, které navíc od všeho dalo ruce pryč a netají se tím, že nefunkční připojení k serveru XBL pro ně není závadou, které by přikládali větší pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U mě je to tak, že nejdřív musím jet na manuální nastavení, to se do online hry dostanu, hraju tak 1-2 hodiny a pak mě to samo vykopne, potom mi pomůže , když se vrátím zpět na automatické nastavení a to už mě zase na chvíli pustí do online hry...a tak to pořád opakuju dokola. Zajímavé je, že se do některých her vůbec do online nedostanu, hraju tedy jen COD: BO a tam to naštěstí jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U mě je to tak, že nejdřív musím jet na manuální nastavení, to se do online hry dostanu, hraju tak 1-2 hodiny a pak mě to samo vykopne, potom mi pomůže , když se vrátím zpět na automatické nastavení a to už mě zase na chvíli pustí do online hry...a tak to pořád opakuju dokola. Zajímavé je, že se do některých her vůbec do online nedostanu, hraju tedy jen COD: BO a tam to naštěstí jde.

některé hry totiž vyžaduji NAT OPEN nebo alespon otevření základních portů.

je to prostě dosrat....é od O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vypadá to, že problém mám vyřešený. Zkoušel jsem to znovu na oficiálním fóru pro xbox a tohle mi odpověděli:

Hey Petr,

I'm sorry to hear you're having a similar issue.

I would recommend trying these steps:

Important Do not use a combination of port forwarding, UPnP, and perimeter network (also known as DMZ) settings. If you previously enabled perimeter network functionality on your router, you must disable the perimeter network before you try this procedure.

Follow these steps to turn UPnP off and on:

  1. Log in to your router's web-based configuration page to and make sure UPnP is turned on.
    Note Refer to your router's documentation or support website for help turning UPnP on for the first time, or off and then back on.
    Note Make sure that the router is restarted each time you update any of the router settings. If the router does not restart automatically, manually restart the router.

  2. Turn the UPnP setting off, and then save your changes.
  3. Restart your console and all your network hardware (your modem and router).
  4. Log in to your router's web-based configuration page to and make sure UPnP is turned off.
  5. Turn the UPnP setting back on, and then save your changes again.
  6. Restart your console and all network hardware (your modem and router).

No prostě, je důležité nekombinovat DMZ a UPnP. Postupoval jsem takto (ujistěte se, že máte zaplé UPnP):

1.v nastavení routru jsem zakázal DMZ

2.vypnul jsem UPnP (save/apply) (muselo být tedy původně zaplé)

3.reset routru

4.znovu zapnout UPnP

5.reset routru

6.po resetu bylo UPnP vyplé, takže jsem ho znovu zapl (save/apply) a hotovo

Zatím vše drží, test konektivity proběhl vždy perfektně, dokonce mě to ani nevyhazuje z online her, které mi nešly u moderate módu. Snad to tedy není jen náhoda a vše už zůstane tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže ještě jednou jsem tedy testoval obě možnosti i tvůj návod (za mě restart/od tebe reset), ale opět jsem končil se střídavým připojením a vždy pouze MODERATE.

ALE POSLEDNÍ NASTAVENÍ, KTERÉ MĚ NAPDLO PO TVÉM PŘÍSPĚVKU U MĚ FUNGUJE A NAVÍC JEDE S NAT OPEN !!!!!!!!!!!!!!! :)

DOPORUČUJI:

1. RESET MODEMU

2. NEPOVOLIT DMZ

3. NEPOVOLIT UPnP

4. POVOLIT PORT 3074 A TO V OBOU PROTOKOLECH (TCP/UDP) PRO IP, KTEROU ZADÁTE MANUÁLNĚ V KONZOLI

jedná se o virtual servers nikoliv o port triggering

TIP!

IP Adresu, pro kterou budete otevírat port vyberte s vyšší koncovou hodnotou

vyhnete se tím kolidací zařízení v síti

vaše rozmezí IP adres zjistíte v nastavení modemu u položky LAN (start IP / end IP)

good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš pravdu, no je to zvláštní, kompletně jsem vlastně 2x resetoval modem s tím, že nakonec jsem jen povolil UPnP bez DMZ a vše funguje. Opět jsem to zkoušel a xko normál najede už přihlášené k live (což před tím nikdy neudělalo) a test konektivity je v pořádku.

Jinak IP v xku mám na automatické. Sumasumárum, mám vlastně jen zapnuté UPnP.

Upraveno uživatelem Nunina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš pravdu, no je to zvláštní, kompletně jsem vlastně 2x resetoval modem s tím, že nakonec jsem jen povolil UPnP bez DMZ a vše funguje. Opět jsem to zkoušel a xko normál najede už přihlášené k live (což před tím nikdy neudělalo) a test konektivity je v pořádku.

Jinak IP v xku mám na automatické. Sumasumárum, mám vlastně jen zapnuté UPnP.

to u mě nefungovalo. když ano tak po vypnutí a zapnutí konzole jsem musel opět měnit IP.

funkční to bylo ale pouze MODERATE

s nastavením jak jsem popsal výše nemám problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

mám úplně stejný problém s připojením k xbox live. Řešil jsem to s O2, které mi po několika dnech vyšetřování sdělili, že blokují port 53, který je potřeba pro funkčnost xbox live.

Také mi sdělili, že mám poprosit Microsoft, aby změnili porty, po kterých to funguje (taková kravina). Také, že tento port odblokovávat nebudou, protože dle slov pán s infolinky "z něj několikrát byli napadeni".

Takže za mě je to jasný přechod k jinému poskytovateli..bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

mám úplně stejný problém s připojením k xbox live. Řešil jsem to s O2, které mi po několika dnech vyšetřování sdělili, že blokují port 53, který je potřeba pro funkčnost xbox live.

Také mi sdělili, že mám poprosit Microsoft, aby změnili porty, po kterých to funguje (taková kravina). Také, že tento port odblokovávat nebudou, protože dle slov pán s infolinky "z něj několikrát byli napadeni".

Takže za mě je to jasný přechod k jinému poskytovateli..bohužel.

jaký máš modem? vyzkoušej můj návod. nemám ted problém co jsem takto nastavil modem. vždy se připojím a vždy NAT OPEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jaký máš modem? vyzkoušej můj návod. nemám ted problém co jsem takto nastavil modem. vždy se připojím a vždy NAT OPEN

Modem mám comtrend, který je tu několikrát zmiňován, bohužel mi Tvůj návod nepomohl a to jsem zkoušel už spousty různých kombinací.

Pomohlo mi to, že jsem si nechal přidělit DHCP serverem nějakou ip, pak jsem ji přidal +1 manuálně a najednou se xbox připojil. Poté co jsem zapl hru (gta, halo, gow), tak se připojení k xlive ukončilo a už zase nešlo navázat ani po změně ip..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Modem mám comtrend, který je tu několikrát zmiňován, bohužel mi Tvůj návod nepomohl a to jsem zkoušel už spousty různých kombinací.

Pomohlo mi to, že jsem si nechal přidělit DHCP serverem nějakou ip, pak jsem ji přidal +1 manuálně a najednou se xbox připojil. Poté co jsem zapl hru (gta, halo, gow), tak se připojení k xlive ukončilo a už zase nešlo navázat ani po změně ip..

ale ono je nutné aby DHCP server byl zapnut.

a postupoval jsi jak jsem psal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale ono je nutné aby DHCP server byl zapnut.

a postupoval jsi jak jsem psal?

Jasně, vše jsem udělal i jak jsi psal :)

To o čem jsem psal, jsem testoval jen náhodou, a někdo tady to už zkoušel taky, s tím že se připojí, ale ve hře ho to zase kickne.

Pro jistotu napíšu stav:

DHCP zapnuto, přiděluje range ..10-90

Xbox má nastaveno 141, nastaven virtual server na 3074 both na stejnou ip

vše ostatní vypnuto.

stejně nejede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasně, vše jsem udělal i jak jsi psal :)

To o čem jsem psal, jsem testoval jen náhodou, a někdo tady to už zkoušel taky, s tím že se připojí, ale ve hře ho to zase kickne.

Pro jistotu napíšu stav:

DHCP zapnuto, přiděluje range ..10-90

Xbox má nastaveno 141, nastaven virtual server na 3074 both na stejnou ip

vše ostatní vypnuto.

stejně nejede :)

o.k.

UPnP vypnuto ?

DMZ vypnuto ?

udělal jsi reset modemu před nastavením ?

pošlu návod z obrázky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu