Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj chci se zeptat: poridil jsem si xko a chci hrat po LIVE, pripojil jsem sitovim kabelem xko k modemu ( zyxel od O2 ) kdyz dam test vsechno projde v pohode ale kdyz se spojuje s xbox live tak to hodi nakou hlasku o NAT nevi nekdo co s tim?

dekuju

nikdo prosim nema zkusenosti s tim problemem NAT? vubec nevim co bych mel prenastavit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj kdyz se chci prihlasite na xbox live tak tam normalne zadam heslo a e-mail a pak mi to napíše tohle: Xbox live is currently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID. A uz jsem i zkousel jiny ucet na Windows Live. PLS poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau chci se te zeptat mam takovy problem ohledne pripojeni k netu vsechno probiha v poradku ale jak mile tam bezi to pripojovani k xbox live tak mne tam vyskoci tabulka.

Your NAT type is Moderate.poeple on networks with this NAT type may not be able to join certain games or hear other poeple while playning online.for the best online experience,you need an open NAT configuration.

Nevite jak to zprovoznim. diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau chci se te zeptat mam takovy problem ohledne pripojeni k netu vsechno probiha v poradku ale jak mile tam bezi to pripojovani k xbox live tak mne tam vyskoci tabulka.

Your NAT type is Moderate.poeple on networks with this NAT type may not be able to join certain games or hear other poeple while playning online.for the best online experience,you need an open NAT configuration.

Nevite jak to zprovoznim. diky za radu

VOLNĚ PŘELOŽENO:

Vaše NAT je typ Moderate.Lidé se sítí NAT tohoto typu nemusí být schopni připojit některé hry nebo poslouchat jiné lidi, kteří hrají online.Pro nejlepší online zkušenost, potřebujete otevřít NAT konfiguraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Mám problém. Mám Wi-fi adapter na Xku. Chci se připojit přes router Huawei co mám od O2. Všechno napíše že OK, ale když dám testovat připojení, tak to u IP napíše failed. Nevíte někdo co s tím? Všechno jsem dal nastavit automaticky a DNS servery jsem nastavil ručně. Udělal jsem to stejně jak na PS3 a furt mu to nejde. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau mam takovy problem jako kolega co sem uz daval tento problem

Your NAT type is Moderate.poeple on networks with this NAT type may not be able to join certain games or hear other poeple while playning online.for the best online experience,you need an open NAT configuration.

problem je mezi network a xbox live nekdo to tady prelozilk jako ze se to ma nastavit v nat nastaveni ale ja takovy nenasel diky za odpovedi

tak sem se tady k tomu neco docetl a tak zitra zavolam spravci site a pak dam vedet co mi rekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cs nejde mi xbox360 live kdyz zadam ip atd...... a pak dam na test conect bo tak enjak my to hodi chybu-

W-0000-0000

x-8000-100D

y-0000-0000

z-0000-0000

id-FFFF-FFFF

myslim ez je to chyba ze tan nemam pripojenej kabl ale mam v x360 ten co mam normal v komplu :-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu