Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj mam necekany problem.Po navratu z dovolene se me nejde prihlasit na live mam orig neflesnuty .Pripojeny pres switch a verejnou ip .

Chybova hlaska nasledujici:

w 0000-000b

x 0001-8005

y 0000-0000

z-8015-1904

id 0002-0002

Moc diky vsem za pomoc Jocer

P.S. Do nedavna vse jelo mam uk ucet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi mam takovy problem. Chci se zaregistrovat na Xbox Live (xbox mam jen chvili), tak tam napisu jmeno, heslo, zase heslo, email a kdyz se me to ma zeptat na kontrolni otazku tak se mi objevi problemy s pripojenim a skoci mi to na vyber profilu. Nevite co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, mam problem s registraci na Xbox LIVE, po kroku zadavani hesla mi to napise "Xbox LIVE signup is currently unavalible. Please try again later.". Ma s tim nekdo nejake zkusenosti? Zkousim to uz treti den a porad nic, staci pockat nebo je neco v neporadku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau, registroval jsem se tento tyden na live....mel bych byt v UK ale nejsem si jisty protoze se mi treba tym v FUT 10 (demo) vytvoril v USA lize...proste chci zkontrolovat nekde oficialne jakou mam zemi ale nemuzu se dohledat. Chci si koupit body tak bych to potreboval vedet presne. Takze jestli to jde nejak zjistit kde jsem regly tak jak? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox má už nějakou dobu, ale teprv teď chci pokročit :-) na online hraní. Trápí mě otázka s připojením

Mám po baráku rozvedenou wifinu, ale nechce se mi moc kupovat wifi adaptér, takže mě napadla otázka. Je možnost připojit druhý wifi router do sítě a z tohoto druhého routeru vést síťový kabel do xboxu?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potřebuješ připojení k netu a hry hraješ tak že zapneš hru a když tam je multiplayer nebo xbox live v menu tak klikneš a hraješ když tam není tak ta hra po live hrát nejde

jinak musíš mít US/UK účet pro cz není xlive legální

víc ti toho neřeknu sorry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu