Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
cau lidi

tak sem si kupoval ten VGA kabel a pohoda :) maka to :) obraz supr :) akorat mi nak nejde zvuk :( neslo by to nak pra PC ?? nebo na to musim mit repraky ??

Na monitore bez reprakov si chcel aky zvuk? :D

Samozrejme, ze takto musis mat nejake externe repro, ci av receiver s repro, alebo domace kino.

Vsetko sa da pripojit, ved na tom VGA kabli mas opticky vystup pre 5.1 a 2x cinch Audio...a ak je potreba aj nejake redukcie, spojky - podla toho aky vstup bude mat reprozostava, av receiver, pripadne domace kino.

Co mas doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CyberLoL, na uhlopriecke nezalezi, ked z 3m budes pozerat na 26" LCD? :D

No, ale k veci...ak ma limit do 11.000 Czk, tak staci popozerat zname znacky do tej ceny a vybere co sa mu paci...parametre su uz na stejnej urovni.

EDIT: do 11 tis. ma napr. Samsung 550 http://www.alza.cz/32-lcd-tv-samsung-le32b550-cerna-black-d114624.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahij potřeboval bych poradit budu si v brzké době kupovat tlku myslíte si že je tato dobrá http://www.alza.cz/32-lcd-tv-lg-32lh3000-d118471.htm a vyhovoval by?

Preco by nemala ta TV vyhovovat? Bezne parametre LCD...ziadna chyba na hranie konzol, pozeranie tv stanic.

Ale ma iba 2xHDMI, mozno ti bude stacit, mozno v buducnosti nie. Zober radsej Samsung 550...stoji rovnako http://www.alza.cz/32-lcd-tv-samsung-le32b550-cerna-black-d114624.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já ovšem nemluvil o TV, ale o PC monitorech. K LCD TV mám Xbox připojený HDMI kabelem samozřejmě, ale co se týče monitoru tak doma mám jen starší LCD monitor bez HD, takže se nemůžu podívat. Kámoš chce kupovat kvalitní LCD monitor a nevím jestli teda jde xko připojit k monitoru jednoduše HDMI kabelem, nebo k tomu musím mít i nějakou redukci či něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ked nema HDMI, tak to s kablom HDMI-HDMI neprepojis...Ak monitor nema ani vstup DVI, tak kablom HDMI-DVI to tiez neprepojis. Takze ak monitor ma iba VGA, tak kupit kabel VGA a zapojis ho v konzole do "xbox portu" a 2xcinche, resp. cez optiku zvuk do monitora s potrebnou redukciou, resp. zvukoveho zariadenia. http://www.xbox.com/cs-CZ/hardware/x/xbox360vgahdcable/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi.

Chci si koupit xbox 360. Ale mám poněkud starší televizi. U televize moc času netrávím (spíš to PC,PSP a venek :P ) A plazmu plánuju asi až na vánoce. Proto se chci zeptat jestli zapojím do této televize Xbox. (Obrázek) Je to myslím SCART, takže by mi to jelo? :roll:

Díky moc za odpověď a předem se omlouvám za debilní otázky. Ale já na tý televize moc nejsem. Ještě jednou dík a čus! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čauec, možná blbá otázka, ale radši se přesvedčím.

Sony Trinitron přes Scart ( tu ) nebo 20.1 placů widescreen LCD monitor přes VGA / DVI ? Bude mezi tím vůbec nějakej rozdíl? Přecejen ta telka je stará ale ten monitor je zase o hodně menší. A pokud monitor tak DVI nebo VGA kabel?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu