Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím , přemyšlím o koupi nové TV nejenom k x360. Cena do(nebo okolo) 15 000 , asi 42" , co by jste mi doporučili ?

volil bych LCD s technologii LED jedině od Samsungu-jsou jedničkou na trhu v LCD... např: http://www.alza.cz/40-samsung-ue40c5000-d161674.htm

pokud plasma tv tak jedině od Panasonic....

každopádně LCD je pro herní konzole lepší, ale at je to co chce každopádně to musí mít fullHD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
volil bych LCD s technologii LED jedině od Samsungu-jsou jedničkou na trhu v LCD... např: http://www.alza.cz/40-samsung-ue40c5000-d161674.htm

pokud plasma tv tak jedině od Panasonic....

každopádně LCD je pro herní konzole lepší, ale at je to co chce každopádně to musí mít fullHD

Tak tu bych nebral má 50Hz aspoň 100 Hz :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pre 3D je potrebne min. 200Hz. Ked sa ide teraz kupovat LCD/LED TV, tak lepsie vyberat uz zo 100Hzovych.

pokud někdo okem rozezná připojený XBOX na LED TV 50Hz a 100Hz tak mu tu 100Hz koupím.... jsem si tím jistý že ta 50 Hz u LED technologie jede nádherně a se 100Hz nejde rozeznat( u Xka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
TV sa nepouziva iba na konzoly. Vies ako to je...cim viac Hz na LCD/LED, tym lepsie. Uz mas aj 400Hz, tak preco v tejto dobe nekupovat minimalne 100Hz. K tomu este funkcia HD Natural Motion (Philips) a o filmy je postarane.

samozřejmě je to na uvážení a finančních možnostech každého kupujicího...já to bral tak, že je to LED LCD což je docela nová věc a i při 50Hz s fullhd potěší spousty náročných diváků...pokud bych volil z řad drahých TV volil bych více Hz, ale jen pro 3D a to začínáme u 400 Hz, samozřejmě s cenou od 30tisíc výše...Pro 3D to není jen o TV že?!!!

Klasické LCD mají zmizet do jednoho roku z obchodů a zůstanou jen LED LCD... takže za mě-ještě počkám .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám http://www.absolut-elektro.cz/zbozi-obrazek/388tv42le5300-led-televizor-42-107cm,-100hz-lg-42le5300-eisa/0 a je to mazec. Teď jsem jenom zvědavej, jak na tom budou vypadat hry z Xboxu. Z počítače je to přes HDMI paráda ve fullHD ( 10metrů! ). Včetně MKV a BR filmů a kabel za 350 a ne za 1000 a výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z počítače je to přes HDMI paráda ve fullHD ( 10metrů! ). .

Co? Z 10 metrov pozerat na 42"? :D Z 10 metrov bude skvele vypadat aj 42" CRT TV 16:9 (keby existovala) :D

To si nam tu dal pekny priklad, ze z 10 metrov je obraz na 42" parada :D Na 42" sa pozera z cca. 2,5-3 metre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud má lcd(led) televize full hd rozlišení dá se použít i jako klasickej monitor k pc ? těch 1920 x 1080 je nativní rozlišení ? jde o to jestli televizi s full hd např. 22 palcovou připojím k pc dá se to použít např. k prohl. internetu psaní atd. a co instalace winů ta instalace probíhá při malém rozlišení mám pocit 800 x 600 podle toho by to na té televizi ani nešlo vidět:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu