Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Šířku Ti asi nikdo neporadí, to je nejlepší vyzkoušet. Mám doma TV Samsung T260HD, což je uhlopříčka cca 66 cm a když jsem chtěl hrát ze zadu z postele, tak jsem na to špatně viděl/vzdálenost 3 metry/, takže jsem stejně musel pařit na kraji postele, jinak 26 palců na koukání stačí, ale na hry bych pořídil 32 palců možná i větší uhlopříčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud chces neco levnejsiho , klidne bez do toho sencora , vsak zaruku na to 2 roky mas :)

Ja osobne sem mel od sencoru dvd prehravac , varnou konvici a domaci kino . A nebyl problem s nicim :)

U TV nevim jak to je , v elektru mi rikali taky ze cokoliv sencorje levnej odpad .

Ale tak zname nektery ty experty :D

Pokud bych mel vice penez investoval bych spis do samsunga , ale pokud min , koupil bych asi taky toho sencora :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ještě poslední otázečka. když typ SAMSUNG T260HD 26" má Rozlišení : 1.920 x 1.200 a SAMSUNG LE32B450 32 " má Rozlišení: 1 366 x 768 bude hodně znatelnej rozdíl ?? První typ je levnější a menší plochu ale zato větší rozližení a druhej typ má větší plochu ale menší rozlišení .............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pozor 656 je starej model nema MPEG-4 a DVB-C. Na trhu se objevil nekdy v srpnu 2008 ...........

Recenze : http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le32a656-review-20080813125.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co to pro mne v praxi znamena? Jinak, cena je perfektni a hodnoceni taktez.

A co jako alternativu zvazit tyto modely? Co by jsi doporucil?

PHILIPS 32PFL5604H

SAMSUNG LE32B550

MPEG-4 : Moderní kompresní standard, účinnější nástupce standardu MPEG-2. Stručně řečeno umožnuje příjmat HD vysílání.

DVB-C : Standard digitálního vysílání kabelové televize.

S Philipsem nemam vůbec žádné zkušenosti takže nemůžu soudit bohužel. Ale každopádně pokud samsung tak bych šel opravdu spíše do té B550.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co říkáte na tento monitor http://www.alza.cz/23-6-lcd-samsung-2494hs-cerny-black-d108423.htm ? Mam ho už obědnaný a moc se mi zamlouvá Full HD, HDMI, 16:9 spíš kvuli filmum, 24", a příjemně překvapili i repráčky 2 x 3W a i cena která není moc vysoká až příjde určitě dám vědět jakou ma monitor kvalitu ale o tu se moc nebojím Samsung :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co říkáte na tento monitor http://www.alza.cz/23-6-lcd-samsung-2494hs-cerny-black-d108423.htm ? Mam ho už obědnaný a moc se mi zamlouvá Full HD, HDMI, 16:9 spíš kvuli filmum, 24", a příjemně překvapili i repráčky 2 x 3W a i cena která není moc vysoká až příjde určitě dám vědět jakou ma monitor kvalitu ale o tu se moc nebojím Samsung :thumbup:

Ze si si ho objednaval vcera vecer? :) Ja sem na nej taky koukal a radsi si ho rezervoval do pondeli .. pak tam byl 1ks a hned byl pryc :-D

Vypada dobre! Jeste uvidim jestli si pro nej nakonec sjedu.. precijenom 22" se daj sehnat uz za 4t a 2" za 2tis je celkem sila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo ten vypadá hodně dobře. Dobrá volba. Jen možná trochu velkej jako monitor na stůl. :)
Ja to chtěl nejdřív na sledování filmu protože moje stará crt Targa 17" už na to není moc vhodná a pak mi začalo vrtat hlavou že bych mohl koupit monitor s HDMI a připojit k tomu přes HDMI kabel Xko a stůl mam velkej dost to CRTčko by se tam vešlo dvakrát :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu