Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

U krátkého kabelu na ceně a tím pádem ani na kvalitě moc nezáleží. Pokud to nebude úplný šmejd, tak stačí levný. Pokud by to bylo ve vzdálenostech 5m a více, už to jedno není a kvalita kabelu musí být víc než dobrá. Smysl to ovšem má jen u přehrávání full HD videa například z bluray přehrávače, kde je velký tok dat a časté chyby v přenosu dat by znamenali výpadky obrazu, nebo zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha ok tak díky takže stačí ňaky obič.Co třeba tento http://www.alza.cz/hdmi-v1-4-hdmi-m-hdmi-m-single-link-zlacene-konektory-stineny-1m-d161694.htm a pujde na te moji male TV??bo tam pišou že nejmenši podporované rozlišení je 720i,720p tk nevim když tak mi tu pls dejte ňaky který by šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teda kabel mi dorazi, odzkoušel jsem a funguje, bohužel jsem narazil na jednu takovou drobnost kterou jsem nedomyslel. Ty dva cinche nemam jaksik kam zapojit, jelikož moje bedničky to nepodporují, nedalo by se to nějak fixnout? Tata mi poraďil ať si najdu nějaký převodník s 2 cinchu na 3,5 mm jack, aby ten převodník měl jenom zdířky (samice) , bohůžel jsem to nikde nenašel, poradíte mi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Redukce jack samice na 2x cinch samice se standardně nevyrábí. Potřebuješ redukci jakou poslal trezzor, třeba tady http://www.lan-shop.cz/redukce-jack-3-5-m-2-x-cinch-f-70626/tab-galerie#content a k ní spojku jack http://www.lan-shop.cz/spojka-jack-3-5-mm-f-jack-3-5-mm-f-59157 pak dosáhneš toho cos chtěl. Pokud máš ty repro napojené ještě například do počítače, tak místo spojky kup rozdvojku jack http://www.lan-shop.cz/premiumcord-8592220003227-140834/tab-galerie#content a nemusíš repro přepojovat z jednoho zařízení do druhého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec, chci si koupit do pokoje 50ku (127cm) TV. Mám vybranou tuhle plazmovku http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p50gt30/specifikace/. Bude sloužit pouze na hraní xboxu a chci zůstat u ceny okolo těch 20 litrů. LEDky jsou s touhle uhlopříčkou o dost dražší a proto se chci zeptat, jestli nemám jít do o něco menší ledky? Popř. je velkej rozdíl pro hraní mezi plazmou a ledkou? Podle mě jsou panasonic viery nejlepší televize, ale pokud mi doporučíte něco jiného budu rád za nějaké návrhy. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plazmová televize je obrazově nejlepší televize jakou lze momentálně na světě koupit. Má ovšem své klady i zápory. Klady jsou celkem jasné, dokonalý obraz při nejnižší možné odezvě zobrazení, což znamená velice věrné barvy bez jakéhokoliv efektu rozmazání při pohybu ať je jakkoli rychlý. Zápory jsou, o dost větší spotřeba energie u takto velkých panelů znatelně vyšší a celková trvanlivost stálosti obrazu, tedy fakt, že obrazovka obsahuje plyn který degraduje samotným používáním TV. I přes nejmodernější technologické postupy je degradace oproti LCD panelu mnohonásobně vyšší, nicméně záleží na tom, jak dlouho hodláš TV používat. Řekněme, že za nějakých 5-7 let bude mít obraz nějaké zhoršení barev, které ani nemusíš poznat, protože přichází postupně, ale oproti technologii v té době bude nejspíš viditelně horší. Samozřejmě záleží na tom kolik hodin obrazovka nasvítí, čím víc, tím horší obraz.

V dnešní době je trend LCD televize s LED podsvícením, které mají menší spotřebu a věrnost barev u lepších modelů se blíží kvalitám plazmových panelů. Navíc díky selektivnímu podsvícení LED je možné docílit hlubší černé barvy, která zvýrazní pocit z barevnosti obrazu, prostě černá je opravdu černá a ne šedá, nebo nějak osvícená okolním obrazem.

Dle mého názoru je škoda plazmové televize jen pro hraní na xboxu, který ani nevyužije plné rozlišení obrazovky a tím vlastně vůbec nevyužiješ kvalit této obrazovky. Pokud by sis na tom pouštěl filmy z bluray, pak by to mělo smysl, jinak rozdíl nepoznáš, jenom to bude víc žrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pred mesicem jsem taky shanel monitor/tv na xbox taky sem mel starou tv s hrozným obrazek .

koupil jsem si monitor Asus VE247H . Spis jsem chtel tv ale ty jsou drazsi a maj spis mensi odezvy v takove cene jako ten monitor .

Pokud to mas kam dat a sezenes nejakou dobrou za dobrou cenu ( zkus vseljake recenze apod.. ) tak ber urcite TV ma to vic moznosti nez jen monitor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar, tak to tu pročítám a furt si nevím rady jak propojit pc s xboxem. Xbox mám připojenej k netu přes wifi, xbox live nemám. Teď nevím jestli je to lan, ale kabel co mi kdysi vedl z routeru do pc někde mít budu. Nevím kam to mám zapojit...Nenapíše mi pls někdo stručně jak na to? OS win xp.

/// už to mám...asi som čarovný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobré odpoledne, mám takový problém - mám Xbox 460 Slim s RGH a 250GB HDD, všechno je funkční přez hdmi kabel, nicméně když chci xbox pustit přes composite (3 konektory v redukci na SCART zapojeno do televize - vše mám opravdu správně a kontroloval jsem to již několikrát), tak mi xbox nenaběhne - tvaří se že není signál. Televize je to stará - jsem na dovolené a místo své full hd tu mám starou bednu.. Ale satelit bere v pohodě přes tentýž scart, takže v ní problém není.

Nedostanu se do nastavení, protože nemám kde jinde bych to zapojil - má otázka tedy zní, dá se to nějak vyřešit popř. kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu