Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippude: Legends: Akatsuki Killers


sysasysa

Recommended Posts

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sasuke tam bude...bude tam vice jak 10 postav...coz znamena zee po pribehu dalsi zakladni postavy....slysel sem i ...ze tam budou vsechny postavy z heroes 2 na psp....

uvidime...sasuke tam ale bude na 100%

a pak odpoved eriku

tam bude multiplayer

ale uz se nebudu hadat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale to jsem psal přáním....ze to chci...jako ze tam musi byt na 100%...a ten multiplayermas popsany na pspzone...nejaky novy CO2 mod a pak ze hrac muze hrat se trema a tak delat spolecna jutsu...ja se taky nechci hadat..ty jsi me napadl

Oznamovací věta se teda liší od přací:dozey:,ikdyž já si to taky přeju,tak sennpík má pravdu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis ty jutsu sem rikla ze tam asi budou...a hlavne ze doufam ze tam budou...o sasukem sem rikal ze doufam zre tam bude...viz 1 stranka debaty...a multiplayer sem rikal ten co-op nebo jak to je a rekl jsem ze tam bude urcite jen adhoc...v tom pripade si dvojitej dement ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn..ajn...xD

SPAM

ludze co myslite bude tam shikamaru

to tedka nikdo nemuze vedet, postavy na screenu tam budou, ale zbytek urcite neukazou... takze otazka tohodle typu je jako: Prejede me zitra auto?... chapej... doufej a treba tam bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu