Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

4gb MS?


dj.zig

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kup si radši o pár stovek dražší, nebudeš litovat. Odsud ji mám já a je pravá a rychlá. Mám ještě jednu fake a rychlost se nedá srovnat.

http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-4gb-magicgate-adapter-pro-standardni-ms-d65719.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasně, s hraním her není problém, jen to, že tu hru tam kopčíš tak dvakrát dýl, než na kartě rychlý.
No nekdo s tim problem mel, asi jde o stesti. Ja kdyz si budu kupovat v budoucnu tak original, tady to sem jeste netusil ze muze bejt nejakej fake, ale sem nakonec rad protoze cena vyborna a nemam s ni problem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kup si radši o pár stovek dražší, nebudeš litovat. Odsud ji mám já a je pravá a rychlá. Mám ještě jednu fake a rychlost se nedá srovnat.

http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-4gb-magicgate-adapter-pro-standardni-ms-d65719.htm

ja mam taky z alzy.. tu samou... origo zadne problemy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslim, ze byly dve generace smejdu, s tema prvnima lidi nemeli "zadnej" problem, akorat se rozpadali :lol:, ale zase na druhou stranu meli vetsi kapacitu a hry se nesekali..No a pak jsou tyhle smejdy, co prodavaj na prodejher - funguji OK ale maj cteni 2MB/s misto nejakych 6-10, coz zpusobuje, ze se obcas sekaj aj videa

Kup si tu, co na ni poslal DammLore odkaz ;), nebudes litovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
myslim, ze byly dve generace smejdu, s tema prvnima lidi nemeli "zadnej" problem, akorat se rozpadali :lol:, ale zase na druhou stranu meli vetsi kapacitu a hry se nesekali..No a pak jsou tyhle smejdy, co prodavaj na prodejher - funguji OK ale maj cteni 2MB/s misto nejakych 6-10, coz zpusobuje, ze se obcas sekaj aj videa

Kup si tu, co na ni poslal DammLore odkaz ;), nebudes litovat

Ja ji taky mam a je super. Ikdyz ani nevim, jak bych s ni mohl byt nespokojen. Proste karta, kterou strcim do PSP a uz ji nikdy neuvidim :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu