Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hlučnost Xboxu360,hrkání


muhaha

Otázka

čao. dorazil mi xbox360 z jednoho nejmenovaného obchodu, kde prý máme hrát.. zaprvé, chtěl jsem se zeptat,jaká je míra hlučnosti xboxu,mám ho poprvé. Dost mě to zděsilo, protože ho docela dost slyšim,ikdyž hraju hru. Pak jsem se chtěl zeptat.. naklonil jsem ho a něco v něm hrkalo , řekněme nějakej kus plastu létal sem a tam. A kryt xboxu na zadní straně je kompletně spojený? nebo je tam malá škvírka,protože tu já tam mám. Tak mě tak nenapadlo,jestli nebyl rozdělávanej a už někdy spravovanej a mě takhle ošidili. NOOFENSE,ale jen se ptám. Docela mi to vyrazilo dech. díky

edit: tak jsem to blíž zkoumal a docela to vypadá ,jako by byly vymlácená ložiska ve větrákách ,naklonil sem to a jako by se sypal písek.a kulička lítala... Co mám dělat,abych poznal,jestli se někdo dobýval do xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hoj, hlučnost je velmi vysoká ale pokud máš harddisk doporučuji nainstalovat na harddisk ty hry stále musí být v disk v mechanice ale pouze z něj proběhne načítání a potom se nerozjede hlucnost jde 50% dolu. Hrká v něm čočka u laseru teda aspon myslim uz se to tady povidalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nene, dvdcko zadny k tomu nemam a houpu snim jedine,kdyz je off. Takže hlučnost je velká? Srovnatelná s PC,když točí větráky na plný výkon? Při vypnutém zvuku je to obtěžující. A to hrkání je buď ,že to dělá všem, nebo tam ve vnitř něco je,nebo jsou vymlacené ložiska a proto je to tak hlučné. Chtělo by to jiné větráky,nějaké noctuny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám záručák... řikám,dneska jsem to zapojoval... Je to z hrejte.cz ,právě že byl prořízlí obal,takže nebyl původní originální..... v tomhle byl doklad... Ale jestli už konozle byla vyměněná spravovaná... To nevím.. Poznám to nějak??? Třeba když kouknu na šroubky,atd... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže bzučí ten vrchni ventilátor... On ani nejde tak slyšet ten proudící vzduch,ale ten vchni ventilator vrčí jak nějaké trafo... Mám totiž podezdření,že mi prodali už používaný kus... Ale to by asi neplatila záruka u microsoftu,že?

Asi to pošlu zpátky... Ať mi to vymění za jinou konzoli,nebo ať mi vrátí peníze. Vrčí fakt větrák a vypadá,že má vymlacené ložiska. Hrkají tam asi 2 věci,jedno bude to čidlo a potom ještě něco,řekl bych ty ložiska,navíc slyším zvuk,jak kdyby se tam sypal písek.. tak možné z těch ložisek,každopádně ten větrák je strašně hlučný, jde slyšet jen ten horní,spodní v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě můj xbox docela dost hučí, je to jak letadlo. Začlo to potom, co jsem přidal harddisk, ale myslím, že je to v pořádku, prostě velký kravál ze silného stroje :) v dashboardu občas větrá, občas nee... to je třeba i podle okolní teploty. Ale zásek zatím žádný podezřelý, takže to radši neřeším. Kryt xka je vzadu se škvírou, hrkat s tím radši nehrkám, ale vždycky můžeš reklamovat, nebo lépe řečeno - při internetovém nákupu vrátit to 14 dní od doručení BEZ UDÁNÍ DŮVODU, takže to vrať, kup si xbox jinde a máš to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jop,vrátím.. fakt se to nehodí,toi byla první věc v té euforii ,když jsem to spustil a která nešla přehlédnou,přeslechnout,přecítit. Prostě takovej hluk jsem slyšel naposledy před 3. roky na 6let starém počítači.. Prostě strašné vrčení. A mám za to,že jsou prostě vymlácená ložiska. Vracím zpátky... Normálně to mám zabalit.. a poslat stím,že odstupuji od smlouvy a ať mi zpátky pošlou peníze složenkou ,anebo novou konzoli.?? Právě nevím ,jak moc bych si pomohl, kdybych si nechal poslat novou konzoli. Kdoví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sry, že se tu někomu vkrádám do topicu, ale mám podobný problém...včera jsem si po 2.vzal do ruky joypad a všiml jsem si, že jakmile dám tu levou páčku nad směrovýma šipkama(sry nevím jak se tomu odborně říká) doprava a pak do původní středové pozice, tak mi to tam trošku vrzne...jenom v tomto směru...dělá to někomu nebo enem mě?..hrál jsem na tom zatim pouze cca 2hodiny..mam ho od pondělí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Takže bzučí ten vrchni ventilátor... On ani nejde tak slyšet ten proudící vzduch,ale ten vchni ventilator vrčí jak nějaké trafo... Mám totiž podezdření,že mi prodali už používaný kus... Ale to by asi neplatila záruka u microsoftu,že?

Asi to pošlu zpátky... Ať mi to vymění za jinou konzoli,nebo ať mi vrátí peníze. Vrčí fakt větrák a vypadá,že má vymlacené ložiska. Hrkají tam asi 2 věci,jedno bude to čidlo a potom ještě něco,řekl bych ty ložiska,navíc slyším zvuk,jak kdyby se tam sypal písek.. tak možné z těch ložisek,každopádně ten větrák je strašně hlučný, jde slyšet jen ten horní,spodní v poho

tady mas na ne kontakt , tak se s nima domluv :

http://console-forum.net/showthread.php?t=39829

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pár blbů už se našlo co hýbalo s xkem za chodu s dvd.....několik z nich taky pam mělo mechaniku v tahu :)

Jenže já jsem stím za chodu nehýbal,to je ten problém. Nejsem debil.

sry, že se tu někomu vkrádám do topicu, ale mám podobný problém...včera jsem si po 2.vzal do ruky joypad a všiml jsem si, že jakmile dám tu levou páčku nad směrovýma šipkama(sry nevím jak se tomu odborně říká) doprava a pak do původní středové pozice, tak mi to tam trošku vrzne...jenom v tomto směru...dělá to někomu nebo enem mě?..hrál jsem na tom zatim pouze cca 2hodiny..mam ho od pondělí...

jo,přesně. Tohle mi taky dělá.. Od koho to máš koupené??

tady mas na ne kontakt , tak se s nima domluv :

http://console-forum.net/showthread.php?t=39829

Já vím,psal jsem email,neodpověděli. Pak jsem psal na mobil sms,že jsem jim psal mail, odpověděli,že kterej mail,tak jsem jim to popsal a už nenapsali.

takže nevím mno:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu