Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

ChickHEN funguje pouze na oficiálním FW 5.03. Pokud máte vyšší firmware, tak není žádný způsob, jak FW snížit zpět na 5.03 !!

Jak dostat HEN do PSP

  • Potřebujeme:
    • PSP s oficiálním firmwarem 5.03 !! (pokud máte nižší FW upgradujte podle návodu zde, pokud máte vyšší oficiální FW máte smůlu
    • Jeden ze souborů
      • ChickHEN R2 na FAT (1000)
        • http://rapidshare.com/files/258236121/ChickHEN_R2.rar

          nebo

        • http://www.edisk.cz/stahni/66157/ChickHEN_R2.rar_98.4KB.html


        [*]ChickHEN R2 mod 2 pro slim (2000) a 3000

        • http://rapidshare.com/files/246232636/ChickHEN_mod2.rar 

          nebo

        • http://www.edisk.cz/stahni/79148/ChickHEN_mod2.rar_105.3KB.html


  • Hlavní postup:

  1. Doporučuje se naformátovat kartu a nastavit PSP do původního nastavení (v PSP hledejte pod: Settings>System Settings>Restore Default Settings)

  2. Smažte všechny obrázky, které na kartě máte

  3. Obsah raru, který stáhnete, nakopírujte na kořen karty a vše dejte přepsat (F:/ je kořen karty například)

  4. V psp najeďte na obrázky a otevřete kartu

  5. Počkejte na miniaturu, pak na OPTIONS a až OPTIONS zmizí, tak rychle otevřete ChickHEN mod2 a rychle proveďte jednu z možností v bodě 6.

  6. Variabilně použijte jednu z variant

    • postupně sjíždějte pojednom obrázku dolů (podle toho který obrázek je načtený, tak na tom zrovna musíte mít ukazatel)

    • prostě to nechte jen otevřené a čekejte na pozici prvního obrazku (vetšinou PSP 3000)

    • rychle sjeďte dolů (většinou PSP 2000)

[*]pro hraní ISO je

0) udělejte vše podle Hlavního postupu, co se píše nad těmito řádky, a to co je zde, udělejte mezi 3. a 4. bodem.

1) stáhněte si tento soubor: edisk / rapidshare

2) vložte ho na kořen karty

1) stáhněte si tento soubor: edisk

2) pokračujte dle Hlavního postupu od bodu 2.

3) můžete použít a skombinovat i s Alternativou A

Demonstrace spuštění ChickHEN

FAQ

Co je to HEN ?

HEN = homebrew enabler. Umožňuje na PSP bez CFW spouštět homebrew aplikace. HEN se nijak neinstaluje - běží přímo z RAM paměti.

Co ChickHEN umí ?

- spouštění homebrew aplikací a her na všech typech PSP bez CFW

- flashnout PSP na CFW bez Pandory, návod ZDE

- spustit ISO hry na všech PSP 1000/2000/3000, návod ZDE

Co ChickHEN neumí ?

- spouštění záloh PSP her (jde přes CFWEnabler viz výše)

- spouštění záloh PS1 her zkonvertovaných pro PSP (jde přes CFWEnabler viz výše)

- nemá přístup do flash paměti PSP

- neumožňuje nainstalovat CFW na neflashnutelných PSP

- nefungují žádné pluginy (jde přes CFWEnabler viz výše)

R2 mod v2 změny

- Zvýšená stabilita spouštení Chickhen

R2 změny

- Homebrew nyní pracuje správně

- Zvýšená kompatibilita s HOMEBREW

- Je-li HEN aktivní, nelze zobrazit soubory .Tiff

Kde stáhnu Homebrew pro PSP ?

Zřejmě největší databáze HB pro PSP na světě - http://dl.qj.net/

Výběr HB pro PSP s českými popisky - http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/index.php

výběr HB ke stažení zde na fóru - http://console-forum.net/showthread.php?t=33725

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže jestli jsem to pochopil tak ty obrazky ChickHen je jich tam cca 5 mám dát do PSP/Photo a ten h.bin jen na root ? stejne mi to udela jen ze se psp sekne a vypne , cetl jsem že to jeste budou doladovat ---

tak na po 10x se mi to povedlo , načte se světle zelená obrazovka pak se resetne PSP a máte 5.03 ChickHEN ted mi jeste reknete co si na tento skoro CFW muzu dat ?

hodte naky linky ciste na Homebrew hry a programky ktery si tam muzu hodit dik :)

pici stahnu si emulator Nintenda na Maria a takovy kkt a zapnu bum psp se resetuje a zase musim pracne nahravatHen takže problém todle dela u vseho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous: Nejsi sam kdo si to mysli,Davee zatim nepredvedl vubec nic,krom par videi kde mohlo byt PSP se starsi deskou v plastech 3000.Rikam to porad,GripShift byla asi posledni sance na iso na PSP 3000.Na mmature se objevily i spekulace ze to je cely hra nekoho od Sony,ale to uz mi prijde az moc konspirativni...On tenhle HEN je celkove k nicemu bez ISO/PSX podpory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pripojim se do diskuse taky. mam psp ktere jde flashnout (slimko) a testoval sem na 5.03 jestli se mi HEN rozjede a taky ze rozjel, ale pri kazdem pokusu o spusteni HB se psp zasekne a vypne.

Asi se bude muset pockat na dalsi verzi... :D

mam HEn a nefungujou tam zadny homebrew, prej je to nejakej bug... doufam ze to co nejdriv spravi, ted je to jen k tomu, abych tam mel 5.03 chickhen, jinak nic

sam sem to testoval. mas pravdu ze na tom nic nejede. Musi se pockat jestli s tim neco udela nebo ne

a zaruka se mi zachova, nebo ne? moc se v tom neviznam :-(

toto zaruku neporusi. vse se nacita z karty a kdyz kartu vytahnes a resetnes psp tak se to zas nacte do normalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za :offtopic: doufám že se budou zase psp flashovat s pomocí druhého psp už na to čekám jak na smilování....takovejch peněz z toho bylo a najednou prd....takže pokud to pojede (myslim budoucí CFW ne tenhle) jenom z karty tak budu hodně zklamanej:(:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po prvnim precteni jsem se rozjasal ale potom co jsem si procetl ostatni posty tak radsi nic nezkousim! 5.03 jak znamo opravuje chybu v Gripshiftu a to nechci riskovat.. pockam si, az bude tento HEN dokonalejsi a pojede, nebo si pockam na uplny CFW.. Je to ale supr pokrok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALIEN:myyslis jen to slozku CheckHen tak tu mam dat na koren nic vic nic min???

"Pro PSP Slim/3000 otevřeme složku "SLIM" a překopírujeme její obsah na kořen karty."

Nic víc nic mín, to co je v návodu stačí :D

Otevřeš složku SLIM a to co je v níc dáš na kořen karty

//EDIT: Ale nechápu proč se o to snažíš? HEN je nefunkční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim proč to vydávaj s takovou slávou,když to (zatim) nic neumí...doufejme že nová verze už bude funkční...teď vám to akorát ukáže 5.03 - chickenhen ale žádnou homebrew nepustíte!!! To co je na těch jejich stránkách jsou jenom řeči...počkáme si na novou verzi a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu