Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

1) CFW nema nevyhodu, mozna je to ze se musi updeatovat, aby sly nove hry

na OFW se hry daji hrat ale musis mit FW do 5.03

2) na FAT a SLIM ti pujde pokud mas flashnutelnou desku, na 3000 pokud mas FW do 5.03

3)slim se dai flashnout taky, ale ne ty nejnovejsi s novou deskou, pak jen zase chickhen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Ahoj lidi

Taky sem dostal k Vánovům nové psp, proto jsem lama a vim jen zatim to, co jsem četl z internetu, proto bych se taky chtěl zeptat na pár doplňujících otázek a píšu tu první schválně sem, protože tady se hlavně na začátku probíral Hen, takže:

1) Co Vám pořád brání si flashnout officiální na cfw? Jaký sou výhody off proti CUSTOM FIRMWARE? Protože jak sem četl tak na offku si bez hena žádný hry nezahrajete a už vůbec ne ISO! A navíc ten Hen je strašně neatabilní ( u někoho možná ne,ale to tu teďkon řešit nechci, protože i když je sebevíc stabilní, tak na iso to prostě nepujde že?)

2) když si stáhnu nějakou hru jakoukoli ať už iso, nebo homebrew hru, čí aplikaci tak mi pujde na Fatku, Slimku, či 3000?

3) V čem je Slimko, nebo 3000 lepší než Fatko? Protože jak sem to pochopil já, tak cfw lze nainstalovat jen na fatku, protože na Slim, nebo 3000 SONY použila nový typ ochrany základní desky, která instalaci custom firmwaru blokuje.

Děkuji za odpovědi a přeji všem pěknýho Silvestra :-)

Když už si to tak pěkně napsal, tak by nebylo špatné si nejdříve něco přečíst, resp. to nejhlavnější co tu je http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) CFW nema nevyhodu, mozna je to ze se musi updeatovat, aby sly nove hry

na OFW se hry daji hrat ale musis mit FW do 5.03

2) na FAT a SLIM ti pujde pokud mas flashnutelnou desku, na 3000 pokud mas FW do 5.03

3)slim se dai flashnout taky, ale ne ty nejnovejsi s novou deskou, pak jen zase chickhen

Ano na OFW se dají hrát hry ale musíš mít do 5.03 + Hen, bez toho to nejde že? A i kdyby šel tak iso tam nepujdou, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych taky nějakou radu xD ať dělám co dělám, nejde mi ten HEN do toho psp dát, vždycky se mi to sekne, ale místo toho, aby obrazovka zezelenala a psp se resetlo, tak se mi jen obrazovka zčerná a psp se vypne... všechno mám tak jak je to v návodu, zformátovaná karta, základní nastavení, ale pořád to nejde, zkusil jsem to tak stokrát už a nic.. kdyžtak nějakou radu, díky... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych taky nějakou radu xD ať dělám co dělám, nejde mi ten HEN do toho psp dát, vždycky se mi to sekne, ale místo toho, aby obrazovka zezelenala a psp se resetlo, tak se mi jen obrazovka zčerná a psp se vypne... všechno mám tak jak je to v návodu, zformátovaná karta, základní nastavení, ale pořád to nejde, zkusil jsem to tak stokrát už a nic.. kdyžtak nějakou radu, díky... :(

Zkus MHUspeed, je to obdoba chickhenu, akorát stabilnější ;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=75518

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu