Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak kdyby byl nakej iso loader ciste homebrew tak to pujde ,ale nictakohe snad ani neni

je..a je jich spousta....

Ja sem ale mozna nasel,ja to skusim...a napisu.Jo a nemuize se neco s PSP stat?Kdyz to nebude ciste HB ISO loader?

těžko... tyhle programy nemají přístup do flash paměti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic jineho HEN nespusti ...

Tekk takže by sla hrat ISO hra pres nakej HB iso loader ?

nešla :D... tvůrci vytvořili HEn tak, aby ISO nešly.. ale dřív nebo později to někdo upraví tak, aby šly

tak diky napisu jak to dopadlo...ale na 99.9%to nepujde necekam zadne zazraky:D

njn..ale tak zkusit můžeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, jako člověk, který má neflashnutelného SLIMA s jednou UMD hrou :

  • 100 % funkční návod, jak rozjed ten R2 HEN na mém Slimu
  • Chci přesný detailný postup, kecy typu "na kořen karty" na mě nezkoušejte, chci přesné umístění (PSP/Photo apod.)

Komu se to povede, dám thanks ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adiZ: http://console-forum.net/showpost.php?p=579129&postcount=1

jinak jsem promazal diskuzi o ISO loaderu... pokud vás to zajímá, tak to prostě zkuste.. a kdyby náhodou (:D) to šlo, napište ;)

No fakt dík, to je teda zase detailní postup:dozey: ... 1. žádnej soubor h.bon tam nemám

2.Už jsem zkoušel i ten první iceho postup a furt nic, a kvůli nějakému "HENU" kartu formátovat nebudu ..

Neber si to osobně, ale mluvíte moc "odborně", např. "kořen karty", pro mnoho lidí je to neznámý pojem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"kořen karty" nebo "kořen HDD" je normální název používaný v PC... je to např C-:/, D:/... prostě nejvyšší adresář zařízení... a všechny potřebné soubory máš v linku v prvním příspěvku... pokud jde o formát karty.... tak asi budeš muset... soubory snad není problém si zazálohovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No fakt dík, to je teda zase detailní postup:dozey: ... 1. žádnej soubor h.bon tam nemám

2.Už jsem zkoušel i ten první iceho postup a furt nic, a kvůli nějakému "HENU" kartu formátovat nebudu ..

Neber si to osobně, ale mluvíte moc "odborně", např. "kořen karty", pro mnoho lidí je to neznámý pojem ..

je to h.bin :D a je hned v kořenu archivu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekk jen kde mam stahnout nakej ten iso loader HB , nasel jsem jen jeden a ten je sarka slozitej a chce pristup do Flash0 a jinak nevim proc by neslo Downgradowat na FW 1.5 :D ? Na 2.71 byl stejný tiff exploit a využilo se to k downgrade pokud se nepletu ,ale clovek by si zahral hry tak max pro FW 2.71 :D a jeste by byla potreba ty slozky z FV 1.5 a jinak muzu se zeptat co Sony na FW 1.5 tak poslonila že tam šli HB , iso atd .. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.Už jsem zkoušel i ten první iceho postup a furt nic, a kvůli nějakému "HENU" kartu formátovat nebudu ..

a kdo tě nutí? :roll:

Nezdá se ti, že to přeháníš? Není naše povinnost tě vodit za ručičku krok po kroku.

protože stále není hacknutý pre-IPL....

jiank všechny HD na dl.j. net :D... např fastloader... ale pochybuju, že to půjde...

Nejde nic, zkoušel jsem toho tucty.

Btw. na fastloader potřebuješ 1.5 kernel, bo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adizku NAPROSTO nechapu co je pro tee nepochopitelny! :D Koren karty mas vysvetleny a nic jineho ''odborneho'' tam neni :D Musis mit IQ tusim tak 20 maximalne..

Ale coz, zkusim to:

1) Stahnes

2) Nekam si do PC zkopcis soubor SLIM

3) Otevres slozku SLIM a oznacis vsechny v ni obsazene soubory

4) CTRL+C, najedes na Tento pocitac/PSP/a sem to vlozis (CTRL+V)

5) Spustis PSP najedes do Photo, je tam slozka ChickHEN

6) Otevres ji a najedes dolu.. Cekas..

7) Restart PSP = mas ChickHEN

Na YT jsem videl kvalitni video, jak to borec presne takto dela a mel to napoprve.. Mozna to je ale otazka stesti

MNO tak edit :D (je to ted jeste lehci): stahnes, otevres, vemes soubor h.bin a zkopirujes na koren karty :D jednotka kde je PSP/sem to das.. zapni psp otevri photo a dal je to stejny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu